TWÓJ KOKPIT
0

Księga Boby Fetta

Zaczynają się produkty z „The Book of Boba Fett”

2021-05-22 10:11:44

Najpierw zaczniemy od rzeczy mniej serialowej. W sklepie Disneya pojawiły się koszulki z logo serialu „The Book of Boba Fett”. Kosztują około 25 USD, można je kupić choćby tutaj. Jest ich więcej, są też bluzy.

Book of Boba Fett T-Shirts


„The Book of Boba Fett” i znaki towarowe


To nie jedyna marketingowa jaskółka. Drugą jest wzmożony w ostatnim czasie ruch na zgłaszaniu znaków towarowych. Choćby ten sprzed paru dni. Lucasfilm szykuje nalot dywanowy produktów z Bobą. Książki, portrety, artykuły papierowe, torby czy nawet tymczasowe tatuaże. Więc może niedługo czeka nas zalew produktów.

Tymczasem ekipa pracująca nad serialem dostała już pamiątkowe naszywki. Część z nich trafiło do sieci.

Book of Boba Fett Badges


Wraca Cobb Vanth?


Na koniec jeszcze jedna mała plotka. Pisaliśmy już, że Timothy Olyphant podobno jest na krótkiej liście aktorów, którzy mogą pojawić się w serialu, o czym pisaliśmy tutaj. Niedawno w programie Conana O’Briena pojawił się jako gość, nosząc brodę i uczesanie takie jak w „The Mandalorian”. Więc nawet jeśli nie pojawi się w serialu o Bobie możliwe, że zobaczymy go w trzecim sezonie. Chyba, że zdecydował się zachować swój image z serialu.

Timothy Olyphant Book of Boba Fett


Zaś z innych plotek pojawiły się słuchy (lub spekulacje), że w serialu pojawi się Bossk.

Przypominamy, „The Book of Boba Fett” pojawi się na Disney+ już w grudniu.
TAGI: Disney (514) Disney+ (532) koszulki (84) Księga Boby Fetta (The Book of Boba Fett) (169) The Mandalorian (601) Timothy Olyphant (12)

KOMENTARZE (4)

 • Nestor2021-05-23 20:41:06

  To będzie gruby serial, Boba będzie musiał trochę śmieci posprzątać. A jakby zrobili scenę łowców nagród z E5 zebranych w jednym pomieszczeniu? Miodzio!

 • JJ Abrakad Abrams2021-05-22 15:44:13

  Jeśli już to wolałbym, żeby w drugim sezonie cofnęli się w czasie.

 • Ozze2021-05-22 14:41:36

  dziwne, że nie zwróciłeś uwagi na to, że na naszywkach ekipy widnieje napis ``season 1`` czego nie umieszcza się z reguły przy miniserialach co może sugerować, że Boba Fett doczeka się także kolejnych sezonów

 • vaderart2021-05-22 11:58:58

  Fajnie, jest na co czekać, pół roku i w końcu coś fajnego z konkretnych starwarsów :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..