TWÓJ KOKPIT
0

Księga Boby Fetta

Drugi sezon „The Book of Boba Fett”?

2021-05-26 16:40:13

Dziś małe uzupełnienie informacji sprzed tygodnia. Wówczas pisaliśmy o naszywkach jakie dostała ekipa. Jedna z nich brzmiała dość dziwnie – „Buccaneer Season 1”. Jak się okazało nie był to żaden fake news ani nic takiego.

Temuera Morrison pojawił się na Celebrity Marketing's April 2021, gdzie rozdawał autografy. Fani z Boba Fett Fanclub zrobili mu zdjęcie. Potem ktoś w sieci zauważył, co jest na bluzie Morrisona. Było logo „Buccanner”. Zatem po pierwsze możemy spokojnie przyjąć, że tak właśnie brzmi roboczy tytuł serialu.To teraz ciekawostką pozostanie to tajemnicze „Season 1”. Serial o Bobie, podobnie jak „Obi-Wan Kenobi” miał być serialem limitowanym, krótszym. Co prawda dochodziły głosy z Disneya, że jeśli któryś z nich będzie bardzo popularny to może rozważą kolejne sezony, ale to raczej były plotki, niż oficjalne stwierdzenia. Może w przypadku „Boby” faktycznie rozważają drugi i ew. kolejne sezony, zwłaszcza, że drugi spin-off „The Mandalorian”, czyli „Rangers of the New Republic” obecnie trafił na półkę. Cóż, czas pokaże.

Premiera „The Book of Boba Fett” już w grudniu, na Disney+.
TAGI: Disney+ (549) Księga Boby Fetta (The Book of Boba Fett) (170) Obi-Wan Kenobi (serial) (205) Rangers of the New Republic (22) Temuera Morrison (105) The Mandalorian (614)

KOMENTARZE (1)

  • SW-Yogurt2021-05-27 23:40:17

    Jak dla mnie jeden sezon Bobika, to i tak dużo. Może nawet za?

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..