TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

„Łowcy nagród” w sprzedaży

2021-05-31 22:48:10 Egmont Polska

W kwietniu informowaliśmy o dwóch nowych seriach Star Wars, które pojawiły się w komiksowej ofercie Egmontu. W maju wydawnictwo dorzuciło do tej puli kolejną nowość - "Łowców nagród". Pierwszy tom najnowszego cyklu, którego tytuł brzmi "Najgroźniejsi w galaktyce" jest już dostępny w tradycyjnych punktach sprzedażny. Zachęcamy do zapoznania się z opisem oraz wybranymi planszami.

Łowcy nagród tom #1: Najgroźniejsi w galaktyce

Nowa seria ze świata Gwiezdnych Wojen oryginalnie wydawana przez Marvela od 2020 roku. Przed laty Valance i Bossk dołączyli do Boby Fetta w misji, która poszła zupełnie niezgodnie z planem z powodu okrutnej zdrady ze strony mentorki Valance'a, Nakano Lash! Wszyscy trzej ledwo uszli z życiem. Teraz Lash w końcu powraca w tajemniczych okolicznościach, a każdy łowca nagród w galaktyce chce ją schwytać. Valance jest zdeterminowany, żeby zdobyć za nią nagrodę – w końcu mają rachunki do wyrównania. Ale o tym samym myśli Boba Fett! Co mogło spowodować, że Lash złamała słowo i zdradziła swojego protegowanego? Prawda może wstrząsnąć posadami podziemia przestępczego galaktyki! Najwięksi, najniebezpieczniejsi łowcy nagród ścierają się ze sobą w tej wartkiej opowieści o szumowinach i nikczemnikach w świecie Gwiezdnych Wojen!
Autorami serii są amerykański scenarzysta Ethan Sacks („Star Wars: Galaxy’s Edge”, „Star Wars: Allegiance”, „Old Man Hawkeye”) i włoski rysownik Paolo Villanelli („Star Wars: Lando – Double or Nothing”, „Star Wars: Jedi Fallen Order – Dark Temple”).
Komiksy oryginalnie ukazały się nakładem wydawnictwa Marvel w zeszytach Bounty Hunters #1-5: Galaxy's Deadliest #1-5.
Scenariusz Ethan Sacks, rysunki Paolo Villanelli, kolory Arif Prianto, okładka Lee Bermejo. Przekład: Katarzyna Nowakowska . Cena 39,99 zł, 120 stron. Premiera: 19 maja 2021 r.Temat na forum.

TAGI: Egmont Polska (622) Ethan Sacks (12) Katarzyna Nowakowska (18) Lee Bermejo (3) Łowcy nagród (Bounty Hunters - 2020) (5) Paolo Villanelli (11)

KOMENTARZE (4)

 • SW-Yogurt2021-06-04 15:01:02

  Dziwny tytuł. Najgroźniejsze w Galaktyce są Ewoki, a w tych komiksach chyba ich nie ma.

 • darth sheldon hiszpański inkwi2021-06-03 01:49:45

  To chyba mój ulubiony z tych trzech. Autorzy zawsze sobie mogą na więcej pozwolić na historie z postaciami które to były tylko scenografią w filmach

 • vaderart2021-06-01 17:00:35

  Boba mniam mniam :)

 • Mossar2021-06-01 09:47:49

  Sam komiks nie jest jakis wybitny, ale Valance w kanonie to jest złoto. Najpierw jego młodzieńcze lata w Imperial Cadet, potem Target Vader w którym jest głównym bohaterem i teraz Łowcy Nagród. Mój ulubiony łowca :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..