TWÓJ KOKPIT
0

Obi-Wan Kenobi

Ciekawe plotki fabularne o „Obi-Wanie Kenobim”

2021-07-26 19:33:21

W ostatnich dniach pojawiło się kilka plotek zdradzających potencjalną fabułę serialu „Obi-Wan Kenobi”. Więc dla chcących unikać spoilerów, zwłaszcza w kwestii powiązań z innymi produkcjami z cyklu, ostatnia szansa, by pominąć czytanie newsa. Oczywiście są to jedynie plotki, które na tę chwilę trudno zweryfikować.

Na początek jeszcze raz Sung Kang, który jest najwyraźniej bardzo podekscytowany pracą w serialu „Obi-Wan Kenobi”. Jak twierdzi aktor, nie tylko on. Jak patrzy na obsadę czy ekipę, to wszyscy są jak dzieci, które dorastały na „Gwiezdnych Wojnach”, a teraz w nich uczestniczą. Kang sam wspomina, że kiedyś zakładał strój z „Gwiezdnych Wojen” na Halloween, teraz zakłada takie stroje naprawdę.

I tu dochodzimy do ciekawostek, otóż według przecieków, Sung Kang zagra Inkwizytora, a dokładniej Piątego Brata, którego znamy z „Rebeliantów”. Kang w tym wywiadzie wspomniał o stroju Vadera i strojach Jedi. Niektórzy łączą te informacje. Jak pamiętamy, o Inkwizytorach była już mowa niedawno. A wygląda na to, że będzie ich więcej, bowiem Moses Ingram także pokazała, że ćwiczy walkę na miecze. Tu również pojawiają się sugestie, iż zagra ona panią inkwizytor.Kolejną bohaterką w serialu będzie księżniczka Leia. Ma ją zagrać Vivien Lyra Blair. Księżniczka w tym czasie będzie oczywiście małą dziewczynką. Źródłem tej informacji jest Jordan Maison i Cinelinx. Plotki o udziale obojga bliźniąt pojawiły się już latem w zeszłym roku.

Według Cinelinx serial o „Obi-Wan Kenobi” zobaczymy już wiosną 2022 i to jeszcze przed „Andorem”.
TAGI: Andor (Serial o Cassianie Andorze) (115) Moses Ingram (14) Obi-Wan Kenobi (serial) (145) Plotki (1202) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (606) Sung Kang (8)

KOMENTARZE (3)

 • SW-Yogurt2021-07-28 20:03:26

  Ale na legalu już można oglądać...

  Co do serialu, to liczę na króciutką scenkę, w której wujek Obi uczy maluchy lepić babki z piasku. Oboje. Razem.

 • bartoszcze2021-07-27 14:30:10

  Ciekawe czy w 2022 będzie można oglądać na legalu...

 • Nestor2021-07-27 12:14:49

  Fajne się ten kalendarz serialowy na 2022 ułoży :)!

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..