TWÓJ KOKPIT
0

Aplikacje mobilne

Ciemna Strona rośnie w siłę w „Galaxy of Heroes”

2021-07-27 16:52:49 Oficjalne forum „Galaxy of Heores”

Capital Games raz na kwartał publikuje „Road Ahead”, w którym opisuje nadchodzące zmiany i nowości w grze. Tym razem twórcy zdecydowali się opublikować je w formie krótkiego filmu. Niżej znajdziecie skrót najważniejszych informacji.


W grze pojawi się kolejny okręt flagowy, Executor, do zdobycia w nowym Fleet Mastery Event w Journey Guide. Jego dowódcą będzie admirał Piett, a statek otrzyma synergie z łowcami nagród. Do odblokowania aktywności potrzebni będą m.in. Piett i Boba Fett na 8. poziomie reliktu, a do odblokowania statku Razor Crest. Do gry dołączy też Maul w wersji z końca wojen klonów. Będzie pierwszą postacią w grze, która otrzyma bonusy za obecność konkretnej postaci wśród przeciwników (dowolny wariant Obi-Wana). Maula będzie można zdobyć w przyszłych Galactic Conquest. Skoro już jesteśmy przy tym trybie: siódmy Conquest przyniesie nowe dyski i modyfikatory bossów, a zmiana dysków będzie nas teraz kosztować energię zamiast waluty.
Druga zapowiedziana postać jest nową Galaktyczna Legenda i mrocznym odpowiednikiem Mistrza Kenobiego. Chodzi naturalnie o Lorda Vadera, czyli Anakina po przejściu na Ciemną Stronę sprzed pojedynku z Obi-Wanem. Na razie wiadomo jedynie, że ma dobrze sobie radzić w składzie z Maulem. Ujawniono już, że do odblokowania aktywności potrzebni będą Hunter, Tech, Wrecker i Tusken Raider na piątym poziomie reliktu oraz Padme i Generał Skywalker na ósmym poziomie.
Jeśli wymagania te nie są Wam straszne, możecie szykować się na dziewiąty poziom reliktów. Ma on przede wszystkim zwiększać wytrzymałość postaci i być bardzo korzystny dla tanków. Wiąże się to z usunięciem z gry możliwości unikania obrony przez niektóre postaci. Oznacza to, że Darth Vader, Generał Skywalker, Rycerz Jedi Luke Skywalker oraz Wat Tambor będą mieli zmodyfikowane umiejętności. Ponadto umiejętności, które zgodnie z opisem nie działają na bossów w rajdach, nie będą już działać przeciwko Galaktycznym Legendom, a Rey i Sith Eternal Emperor zostaną dodatkowo wzmocnieni. Szczegółowe wymagania dla Executora i dokładny opis zmian w umiejętnościach znajdują się na oficjalnym forum gry.
TAGI: Galaxy of Heroes (16) The Clone Wars (1369)

KOMENTARZE (1)

  • SW-Yogurt2021-07-28 19:58:16

    Ha! Zawsze promowałem mobilki.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..