TWÓJ KOKPIT
0

Obi-Wan Kenobi

Joel Edgerton nic nie wie o swojej roli

2021-08-04 17:22:24Nie tylko fani wiedzą niewiele o nadchodzących produkcjach. Okazuje się, że część aktorów ma podobny problem. Joel Edgerton, promował swój najnowszy film „Zielony rycerz. Green Knight” i udzielił kilku odpowiedzi serwisowi Comic Book. Oczywiście nie zabrakło tematu „Obi-Wana Kenobiego”, w którym aktor ponownie wcieli się w postać Owena Larsa.

Przyznał, że nie jest w stanie rozmawiać o serialu, gdyż właściwie nic o nim nie wie. Dodał, że polityka informacyjna Lucasfilmu jest też przyczyną tego stanu rzeczy. Lucasfilm unika spoilerowania. Zdaniem Joela chodzi o to by z jednej strony dać fanom tego, czego chcą, z drugiej mieć kilka niespodzianek. Ale oczywiście nie należy odchodzić za daleko. Zaś pomijanie niespodzianek wiąże się też z końcem kreatywności.

Tak więc nie wiemy nawet, czy jako Owen pojawił się już na planie. Zdjęcia do serialu trwają od maja w Los Angeles. Powinniśmy go zobaczyć na Disney+ w przyszłym roku. Kiedy pojawi się Disney+ w Polsce, dotychczas słyszeliśmy o jesieni tego roku, ale pojawiły się sugestie, że może to być opóźnione. Disney zdecydował się zamknąć część swoich kanałów, tam gdzie już działa Disney+. W Polsce na razie nie planują żadnego zamykania, więc jeśli te strategie są połączone, to możemy na serwis streamingowy jeszcze trochę poczekać. Fanowskie wołanie, że chcemy Disney+ pozostaje na razie bez odpowiedzi.

I dla tych, którzy przeoczyli. Pojawiła się sugestia, że Rupert Friend miałby zagrać agenta Kallusa. Jeśli tak, a jak wiemy, aktora zobaczymy w „Obi-Wanie Kenobim”, to możliwe, że poza inkwizytorami, byłby tu jeszcze jeden bohater z „Rebeliantów”. Oczywiście obie informacje są całkowicie niepotwierdzone.
TAGI: Disney+ (385) Joel Edgerton (61) Lucasfilm (681) Obi-Wan Kenobi (serial) (146) Rupert Friend (24)

KOMENTARZE (4)

 • disclaimer2021-08-14 20:56:00

  Dochodzi koniec zdjęć a on nic nie wie, w sensie zapomniał że ma rolę?

 • WIKspace2021-08-05 14:51:41

  Tylko, że to nie film, a serial. XD

 • darth sheldon hiszpański inkwi2021-08-04 19:14:28

  Najlepsze że ja o tym filmie dowiedziałem się, bo byłem ciekaw co stało się z trzecioplanowymi aktorami z prequeli kak Owen chociażby

 • SW-Yogurt2021-08-04 18:57:44

  Po co komu D+? Internet nie zna granic, a i Holandia jest prawie za rogiem...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..