TWÓJ KOKPIT
0

Gry komputerowe

Star Wars Jedi Knight Collection oraz Star Wars Racer and Commando Combo trafią do sprzedaży

2021-09-06 23:03:59 Koch Media Poland

Dzięki Koch Media Poland na półki sklepowe trafią wznowienia klasycznych gier spod znaku Gwiezdnych Wojen, czyli Jedi Ouctast, Jedi Academy, Racer oraz Republic Commando, które wcześniej pojawiły się wyłącznie cyfrowo na PSStore oraz na E-shopie od Nintendo. Do tej pory, aby zdobyć pudełkowe wersje tych tytułów, trzeba było złożyć preorder za pośrednictwem Limited Run Games (obecnie wszystkie tytuły spod znaku SW są wyprzedane).

Dwa pierwsze tytuły pojawią sie jako Star Wars Jedi Knight Collection a pozostałe jako Star Wars Racer and Commando Combo. Będą do kupienia zarówno w wersji na konsolę Playstation 4 (26.10) jak i na Nintendo Switch (16.11).

Poniżej prezentujemy okładki nowych wydań klasyków:

TAGI: Jedi Knight II: Jedi Outcast (88) Jedi Knight III: Jedi Academy (46) Koch Media Poland (1) Nintendo Switch (11) PlayStation (30) Racer (22) Republic Commando (47)

KOMENTARZE (9)

  • ogór2021-09-09 16:43:04

    Przypominam, że wydania Limited Run Games z tymi bajerami wyprzedawały się na pniu i były 3-4 droższe niż jedna "gra od Kocha Media, a i tak zamawiając "zwykłą" edycję od LRG trzeba było zapłacić o wiele więcej.. Dodatkowo te gry nie miały wyjść w pudełku tylko w cyfrze, to dobrze, że w ogóle Koch Media się na to rzucił.

    Kupię wszystko.

    Pozdrawiam, Marcin.

  • AJ732021-09-08 17:22:08

    Taką sobie niszę na rynku znaleźli, taki pomysł mają na biznes, i co ciekawe, to im się doskonale sprawdza.

    Koch Media jest jednak o wiele, wiele większym wydawcą z nieporównywalnie większymi możliwościami. Stąd i pytanie nasuwa się niejako samo - dlaczego mały dystrybutor, który swój model biznesowy oparł na sprzedaży internetowej limitowanych zresztą produktów - potrafi, a dlaczego duży wydawca już nie ?.
    Nie chciał ?, nie dogadał się z LucasGames ?, jakieś inne przyczyny ? ... By było jasne, nie mam na myśli tych_samych_wersji_które_wydał_Limited Run Games. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić podobnie i pod nazwą Koch Media wydać ładnie doposażone w gadżety "Jedi Knighty" i inne "Academy".

    To jest zresztą wątek na większy temat z cyklu - "jak to możliwe, że damy wam hełm Sheparda, który po miesiącu będzie co najwyżej robił jako miejsce do posadzenia kwiatków, za to nie damy wam do kolekcjonerki płytek - BO SIĘ NIE OPŁACA."
    I jeszcze spora części osób będzie twardo broniła tego argumentu od korpo - że się nie opłaca :D


    Wracając zaś do tych bieda-wydań od Koch Media, to mimo wszystko - nie opłaca się. Lepiej zainwestować te pare złociszy, i na promocjach kupić sobie na starego lapka albo kompa. Modów gratisowych zmieniających kompletnie stronę graficzną znajdziemy w sieci od groma, no a resztę kaski z tych 120 złociszy przeznaczyć na smaczny trunek :)))

  • Virdi2021-09-08 14:44:21

    AJ73 -> Bo Limited w nazwie Limited Run Games oznacza że wydania są limitowane a nie że nagle inna firma sobie je wypuści w Polsce czy innym miejscu.

  • AJ732021-09-07 22:59:07

    Jednak Koch Media poszedł na łatwiznę. I na kaskę, ale to inszy temat.
    Limited Run Games oferowało te gry w trochę droższej wersji "Premium", które miały ładniejsze i ciekawiej zaprojektowane pudełeczka , ale przede wszystkim zawierały całkiem sporo fajnych gadżetów w zestawach.
    Dla fana, to nie lada gratka, tym bardziej więc szkoda, że nasz wydawca nie wysilił się, i nie powalczył o takie właśnie wersje, a tylko dał ochłapy w postaci samych gier i jeszcze w takich zawyżonych cenach. Czy było to niewykonalne - tego nie wiem. Ale skoro takie małe Limited Run wcześniej potrafiło ? ...

  • SW-Yogurt2021-09-07 21:26:43

    Phi! Dwa pudełka dla czterech gier? Też mi bajer. ~;)

  • Virdi2021-09-07 15:11:44

    ogór -> Dzięki, to się skuszę na oba pudełka w takim razie ^^

  • ogór2021-09-07 14:39:38

    Virdi -> Jest ok, wykorzystuje nawet żyroskop ;)

  • Virdi2021-09-07 13:50:38

    Cena w Polsce to 129 zł.
    Ktoś może grał w Jedi Knight na Switchu i może się wypowiedzieć czy port (sterowanie) jest w miarę ok?

  • Mossar2021-09-06 23:41:30

    W sumie to korci jak cena będzie sensowna.