TWÓJ KOKPIT
0

Obi-Wan Kenobi

Jeszcze jedna postać z „Rebeliantów”?

2021-10-18 17:09:51

Tym razem obracamy się w świecie półsłówek i plotek, ale warto zwrócić uwagę na krótką dyskusję, którą przeprowadził aktor Jason Isaacs z serwisem SlashFilm. Jak wiemy Isaacs podłożył głos pod Inkwizytora w serialu „Rebelianci”. Teraz zapytano go o możliwość powrotu do tej roli w wersji aktorskiej.Aktor odparł, że podpisał zbyt wiele dokumentów o zachowaniu poufności (NDA), że nie może nawet potwierdzić istnienia Lucasfilmu jako rzeczywistej organizacji. Zaś po rozmowie, musiałby odciąć język dziennikarzowi w czasie, gdy ten będzie spał. Uciął tym samym rozmowę, ale wywołał spekulację. Mało, kto chce wierzyć, że ta sekretność jest tylko związana z animacją. W co mógłby być zaangażowany Isaacs? Albo w projekt / rolę, której nie wiemy, albo jakiś występ właśnie w roli Inkwizytora. Serial „Obi-Wan Kenobi” zdaje się być najbardziej prawdopodobny, patrząc na wcześniejsze doniesienia o Inkwizytorach.

Tymczasem Kumail Nanjiani w wywiadzie dla Rolling Stones opowiedział trochę o swoim angażu i pracy na planie. Gdy zadzwonił do niego jego agent, Kumail wiedział, że albo to będzie dobra, albo zła wiadomość. Z innymi agenci nie dzwonią. W efekcie umówił się na spotkanie z Deborą Chow i była to owocna rozmowa. Bardzo mu się spodobał bohater, w którego ma się wcielić. To trochę jak nowa wersja typu bohatera, którego już znamy z „Gwiezdnych Wojen”, ale zrobiona tak jak jeszcze tego nie widzieliśmy. No a po kwarantannie wylądował na planie „Obi-Wana Kenobiego”. „Gwiezdne Wojny” to naprawdę dobry start po COVIDzie zdaniem Nanjianiego. A jeszcze do tego fantastyczna obsada z Ewanem McGregorem na czele. Ten był super miły. Zdarzyło się nawet, że rozmawiali ze sobą na planie i krzyknięto „Akcja”. McGregor od razu stał się Obi-Wanem i to z nim rozmawiał bohater Kumaila. Miał być trochę onieśmielony rozmową, natomiast sam aktor też był onieśmielony. W końcu to Obi-Wan.

Kumail jest też zadowolony z pracy ze StageCraftem. Wygląda to tak, że patrzy się przez okno, a tam obcy, okręty, „Gwiezdne Wojny”. Niewiele rzeczy jest prawdziwe, nawet ściany były wyświetlane. Może jakieś biurko było prawdziwe, ale z drugiej strony nie trzeba sobie wyobrażać, że jest się na statku kosmicznym. Bo jest się w świecie „Gwiezdnych Wojen”, tak jakby się było w Disneylandzie.

Jeśli wierzyć plotkom, serial zobaczymy w maju 2022 na Disney+. Wygląda na to, że premiery Lucasfilmu nie są zagrożone strajkiem ekip filmowych. Spór został zażegnany.
TAGI: COVID-19 - koronawirus (34) Deborah Chow (63) Disney+ (401) Ewan McGregor (490) Jason Isaacs (15) Kumail Nanjiani (11) Lucasfilm (685) Obi-Wan Kenobi (serial) (153) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (606)

KOMENTARZE (6)

 • SW-Yogurt2021-10-22 18:27:50

  Mam nadzieję, że w Obim inkwizytorzy również będą latali na wieralotach świetlnych.

 • Melkor Bauglir2021-10-20 21:03:51

  Ojojoj, ten artykuł powinien przejść językową redakcję. Przecinki, gramatyka. Rozumiem, że newsy są pisane na gorąco i że to dodatkowa praca po godzinach, ale to kiepska wizytówka strony, kiedy zdania są nieczytelne i wynika z nich co innego, niż autor zapewne sobie zamierzył.
  Nie umniejszam pracy Lorda Sidiousa, widzę, że wrzuca dużo postów i zamieszcza ciekawe informacje. Isaacsa byłoby cudownie zobaczyć w live action, czy to jako Inkwizytora, czy to jako jakąś inną (nową?) postać.

 • JackDanielsGD2021-10-19 19:22:39

  Hmmmm.... Jason to był mój faworyt do roli Thrawna.

 • Sifo-Dyass2021-10-19 06:42:42

  Isaac jako czarny charakter zawsze się sprawdzi w każdej roli

 • AJ732021-10-18 21:16:12

  Uff, na szczęście uciął rozmowę, a nie język :P

 • darth sheldon hiszpański inkwi2021-10-18 17:12:05

  W sumie może pojawić się jako duch nawiedzający świątynie w Ahsoke. Jak w ostatnio w komiksie Star Wars Soule
  ,,Sa rzeczy gorsze od śmierci"

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..