TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Mniejsze zło dynastii Thrawna

2021-11-16 11:20:23 Del Rey

Od dziś na zachodnich rynkach można zakupić ostatni tom trylogii „Dynastia Thrawna”, który ukazał się w nakładzie wydawnictwa Del Rey. Powieść „Lesser Evil” pióra Timothy'ego Zahna jest również dostępna w formie audiobooka i ebooka, zainteresowanych odsyłam tutaj.

Los Hegemonii Chissów wisi na włosku w epickim finale trylogii Thrawn Ascendancy autorstwa twóry bestsellerów Timothy'ego Zahna.

Od tysięcy lat Hegemonia Chissów była wyspą spokoju, centrum władzy i latarnią integralności. Dowodzeni przez Dziewięć Rządzących Rodzin, których przywództwo stanowi bastion stabilności przeciwko chaosowi Nieznanych Regionów.

Ale ta stabilność została zachwiana przez przebiegłego wroga, który w równym stopniu odbiera zaufanie i lojalność. Więzy wierności ustąpiły podziałom między rodzinami. Pomimo wysiłków Ekspansywnej Floty Obronnej, Hegemonia coraz bardziej zbliża się do wojny domowej.

Wojna nie jest obca Chissom. Ich mityczny status w Chaosie został osiągnięty poprzez konflikty i przerażające czyny, niektóre od dawna pogrzebane. Aż do teraz. Aby zapewnić przyszłość Hegemonii, Thrawn zagłębi się głęboko w jego przeszłość, odkrywając mroczne sekrety związane z wniebowstąpieniem Pierwszej Rządzącej Rodziny. Ale prawda o dziedzictwie rodziny jest tak silna, jak legenda, która je wspiera. Nawet jeśli ta legenda okaże się kłamstwem.

Czy Thrawn jest gotów poświęcić wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo Hegemonii? Łącznie z jedynym domem, jaki kiedykolwiek był mu bliski?Temat do dyskusji na forum.
TAGI: Del Rey (501) Dynastia Thrawna (trylogia) (14) nowości książkowe (266) Timothy Zahn (234)

KOMENTARZE (5)

 • SW-Yogurt2021-11-16 22:08:45

  Miałem nie kupić i tego się będę trzymał. ~:)

 • WIKspace2021-11-16 17:51:56

  Miałem kupić, ale chyba poczekam na PL, bo i tak mam niezłe zaległości. :p

 • Burzol2021-11-16 11:45:51

  Ja męczę tom 2 i nie mogę doczytać, coś się Zahn rozpisał za gęsto...więc może też poczekam na wersję polską ;).

 • mkn2021-11-16 11:28:36

  Też poczekam na polskie wydanie i łyknę sobie kiedyś całą trylogię od razu. To już nie ta podjarka co kiedyś, że takie książki czytałem/słuchałem w oryginale w dniu premiery :)

 • Mossar2021-11-16 11:24:26

  Przeczytałbym w oryginale, ale Olesiejuk ma takie tempo, ze chyba nie ma sensu. Pewnie w przyszłym roku wyjdzie po polsku i 2 i 3 część.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..