TWÓJ KOKPIT
0

Gry komputerowe

Dziesięć lat „The Old Republic”: Najlepsze widoki z gry i nowy quiz

2021-12-20 16:26:19Dokładnie 10 lat temu, już oficjalnie, ruszył „The Old Replublic”. 20 grudnia 2011 skończył się tak zwany early-access i gra ruszyła pełną parą.

BioWare czasem stara się angażować graczy w różne akcje. Jedną z nich był konkurs na najlepszy widok z gry. Został on rozstrzygnięty stosunkowo niedawno. Poniżej zwycięzcy i oczywiście te najlepsze widoki.


Hutta (autor screena: Meifanus)


Korriban (Tessthemess)


Makeb (Evabor)


Meksha (Critic)


Ord Mantell (Aeryn-solaris)


Ossus (Urthenom)


Tatooine (Âvaya)


Tython (Mietra)


Yavin 4 (Ohrora)


Zakuul (Rurokar)


Planet jest oczywiście więcej, zaś zwycięskie widoki staną się dekoracjami w grze.

Na koniec wspominków z okazji 10-lecia gry, zapraszamy do udziału w zupełnie nowym quizie, który jest dostępny tutaj. Sprawdzi jak dobrze pamiętacie grę, czekając na dodatek, który przesunięto na luty.
TAGI: The Old Republic (526)

KOMENTARZE (3)

 • HAL 90002021-12-21 00:23:18

  Ładne, ładne. Nigdzie tam nie byłem [2]

 • SW-Yogurt2021-12-20 20:39:44

  Ładne, ładne. Nigdzie tam nie byłem, czyli jestem trzeźwy. ~:)

 • AJ732021-12-20 17:23:22

  Ładne, ładne. Wszędzie tam byłem, miód i wino piłem :)

  Ostatnio widziałem filmik na tubce, jak jeden gość na flocie przeskakuje przez barierkę i wpada do szybu. No i leci. Znaczy spada. Po czym szybko wylogowuje się jak jego postać zaczyna krzyczeć. Taki kozak :D.
  Po czym ... loguje się ponownie, i okazuje się, że wylądował na poziomie "under fleet" gdzie normalnie nie da rady się dostać, bo normalnie nic ta nie ma :D.
  Ale jak się wyląduje, to okazuje się, że i ciekawe korytarzyki do oblukania są, oświetlenie całkiem ładne, i w ogóle klimacik jest.

  I tak sobie pomyślałem, że gdybym wiedział o tym ficzerze wcześniej, to bym też se skoczył do szybu, po czym cyknął zdjęcie. Kto wie, może i wygrałbym cały ten Bajołerowy bieda-konkurs ? :D

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..