TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Plotki o trzecim sezonie „The Mandalorian”

2021-12-25 10:51:52

Teraz oczy wszystkich zwrócone są na „The Book of Boba Fett”, ale co pewien czas pojawiają się drobne ploteczki o „The Mandlorian” i jego trzecim sezonie.

Pierwsza z nich mówi, że serial ma mieć inny charakter. O tym słyszeliśmy, ale teraz podobno nawet filmowcy trochę inaczej do niego podchodzą. Zmieniono bowiem tytuł roboczy serialu. Wcześniej było to „Huckelberry” teraz jest to „Foundry”. Czy coś ma to nam powiedzieć, nie wiadomo. Niektóre źródła sugerują, że może jednak coś ten tytuł zdradza i zakładają powrót Zbrojmistrzyni.

Ciekawa plotka dotyczy Bo-Katan. Już wcześniej słyszeliśmy, że może być ona skonfliktowana z Dinem Djarinem, ale teraz niektóre źródła sugerują, że ona może być czarnym charakterem kolejnego sezonu. Wszystko za sprawą mrocznego miecza. Bo-Katan długo czekała by zostać prawdziwym przywódcą Mandalorian, ma pewne niedokończone interesy. Czy wśród nich jest walka o koronę Mandalory? Zobaczymy.

Zdjęcia do kolejnego sezonu trwają. Powinien pojawić się na Disney+ mniej więcej za rok.
TAGI: Disney+ (326) The Book of Boba Fett (82) The Mandalorian (399)

KOMENTARZE (2)

  • SW-Yogurt2021-12-27 23:27:09

    Problem durnowatego miecza rozwiążą na bazie Harrego Pottera.

  • AJ732021-12-25 20:34:36

    Ciekawi mnie, w jakim kierunku pójdą w trzecim sezonie.
    Plotka o skonfliktowanej Bo-Katan mało prawdopodobna. Przecież Mando w finale w ogóle nie chciał tego miecza, więc teraz mieliby to wszystko odkręcać ?. Trochę mało to wiarygodne.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..