TWÓJ KOKPIT
0

Księga Boby Fetta

Szkice po ostatnim odcinku „The Book of Boba Fett”

2022-02-15 20:54:19

Finał „The Book of Boba Fett” już za nami. Albo przynajmniej finał pierwszego sezonu. Tak określiła go Ming-Na Wen. Potem się tłumaczyła, że na razie nic nie wie o planach wobec drugiego sezonu. Wcześniej były takie plotki, decyzje pewnie dopiero zapadną.Jak donosi Deadline, finałowy odcinek przyciągnął 36% widzów więcej, niż finał drugiego sezonu „The Mandalorian”.

Tym razem nie ma plakatu, ale są szkice koncepcyjne, które stworzyli: Christian Alzmann, Anton Grandert, Doug Chiang, Ryan Church i Brian Matyas.Teraz pozostaje czekać na trzeci sezon „The Mandalorian”, który powinien pojawić się w grudniu.
TAGI: Christian Alzmann (28) Doug Chiang (111) Księga Boby Fetta (The Book of Boba Fett) (120) Ming-Na Wen (29) Ryan Church (38)

KOMENTARZE (3)

 • Qel Asim2022-02-15 22:54:50

  No cóż, zobaczyłem w ubiegłą środę ostatni odcinek i... Po całym tygodniu przerwy, kiedy emocje już opadły, mogę powiedzieć, że polubiłem Bobę Fetta.

  Każdy stary wyjadacz Bastionu wie, że nie było drugiej takiej postaci w SW, która by budziła we mnie taką odrazę jak Boba Fett. To co robiono z nim w Legends, to jak pokazano go w TCW - to wszystko zawsze sprawiało, że miałem ochotę wyrwać parę kartek z książki czy rozwalić ekran. Nic w tej postaci nawet nie akceptowałem, a o lubieniu to już w ogóle mowy nie było.
  Ba! Nawet w starym Battlefroncie 2 mnie doprowadzał do szału (tu w sumie razem z Jango).


  A tymczasem w The Mandalorian (sezon 2) nawet dopuściłem myśl, że nie zawsze ta postać musi być wk*******ca. Zaś to co zobaczyłem w The Book of Boba Fett - ja chcę więcej.
  Od drugiego odcinka było co raz lepiej i już przy czwartym mogłem uznać, że wybaczam Lucasfilmowi całą dotychczasową i beznadziejną narrację, w jakiej ukazywano tę postać przez kilka dekad (OMG to aż tyle czasu). Finał sezonu, już w ogóle zaorał temat.

  Boba Fett jest spoko!
  Nigdy nie podejrzewałem, że kiedyś to przyznam, ale po finale sezonu muszę to uczciwie zrobić. Oby za jakieś półtora roku był kolejny sezon lub przynajmniej taki udział Boby w The Mandalorian 3, jak Dina w The Book of Boba Fett.

 • SW-Yogurt2022-02-15 21:58:38

  Obrazki tradycyjnie fajne. ~:)

  A że 36% więcej? No cóż, ludzie lubią się pośmiać. ~:)

 • vaderart2022-02-15 21:14:48

  Na konceptach zawsze wszystko wygląda epicko

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..