TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Tragedia i panika na planie „Indiany Jonesa”!

2022-02-24 19:28:44

Harrison Ford potrafi być bohaterem w każdej sytuacji, także z drugiej strony kamery. Pamiętamy o jego akcjach ratunkowych. Tym razem znów rzucił się, by ratować ludzkie życie.Zdjęcia do piątego Indiany Jonesa zbliżają się ku końcowi, planowano je zakończyć jutro. Ostatnie ujęcia powstają w Pinewood. Ford jest jeszcze obecny na planie. W tym czasie doszło do dramatycznego zdarzenia. Jeden z członków ekipy zasłabł i stracił przytomność (później okazało się, że miał atak serca). Wywołało to popłoch i powszechną panikę wśród twórców, Ford jednak zachował zimną krew. Zanim pracownik odpowiedzialny za pierwszą pomoc zdążył zareagować, Ford rzucił wszystko i zadzwonił po pogotowie. Szczęśliwie udało się utrzymać przy życiu mężczyznę.

Nie jest to pierwszy zawał serca na planie piątego Jonesa. W listopadzie 2021 54-letni operator kamery, Nic Cupac pracując na lokacji w Maroku także dostał zawału serca. Wówczas jednak nie udało się mężczyzny uratować.

Przypominamy także, że Ford był kontuzjowany na planie i przerwano na jakiś czas zdjęcia.

Lucasfilm nie komentuje sprawy, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Premiera filmu planowana jest na połowę przyszłego roku.
TAGI: Harrison Ford (502) Indiana Jones (359) Lucasfilm (780)

KOMENTARZE (3)

 • SW-Yogurt2022-02-24 21:54:19

  Klikając sądziłem, że na planie wybuchł pożar, wszyscy latali wte i wewte, a Ford - spokój początek spoilera (bo nie zauważył) koniec spoilera. A tu proszę - refleks.
  Inna inszość, dlaczego realizatorzy padają na serce przy tym projekcie?...

 • DarthMati2022-02-24 21:26:01

  Po co komu ten film?

 • AJ732022-02-24 19:39:43

  No żeszzz, kurde. Ale weźcie dobierajcie odpowiednie nagłówki do treści, bo tak, to trochę clickbajtowo wyszło.
  Rozumiem, jest nieszczęśliwe zdarzenie. Stało się. Ale patrzę topik, patrzę zdjęcie = człowiek wyobraża sobie niewiadomoco.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..