TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Nowe zdjęcia i spoilery na temat trzeciego sezonu „The Mandalorian”

2022-03-14 20:54:55

Zdjęcia do trzeciego sezonu „The Mandalorian” podobno obecnie koncentrują się na dokrętkach i powtórkach. W sieci pojawiło się kilka zdjęć z produkcji.Dziś kolejne przecieki z Making Star Wars. Ostatnio mają dość dobrą passę patrząc na to, co publikowali o „Obi-Wanie Kenobim”. Zobaczymy jak będzie z trzecim sezonem „The Mandalorian”. Poniżej będą spoilery.

Jak wiemy już z „The Book of Boba Fett”, Grogu wróci i będzie coraz bardziej Mandalorianinem. Dostanie też swoją zbroję i podobno ma brać udział w walce. Zabawa polega na tym, że wróci też IG-11 w jakiś sposób. Dokładniej będzie zbroją Grogu, Dzieciak będzie siedział w środku i operował droida. Czy to będzie dokładnie ten sam IG-11, czy inny model, nie wiadomo. W każdym razie głos podobno ma mu podkładać znów Taika Waititi.

Pomysł nie jest nowy, Dave Filoni chciał go wykorzystać w „Wojnach klonów”. Planował odcinki z Bobą Fettem i Cadem Banem, w których miałby pojawić się niewielki łowca nagród Seripas, który siedziałby w droidzie. Teraz jest szansa, że Grogu weźmie w ten sposób udział w walkach o Mandalorę.

Drugi przeciek jest jeszcze ciekawszy. Wspomina o Strażnikach Pretoriańskich na planie. Mieli walczyć z Dinem. Strażnicy mają mieć broń taką samą jakiej używali w „Ostatnim Jedi”, oprócz nich zobaczymy czerwonych szturmowców z hełmami w stylu mandaloriańskim. Podobno ma mieć to związek z wątkiem o klonowaniu, kto wie, czy nie ze Snokiem.

Wątek powstawania Najwyższego Porządku, był gdzieś sugerowany przez Filoniego. Comic Book Resources idzie o krok dalej. Zastanawiają się, czy w dalszej części Mandoverse nie zobaczymy nowej, kanonicznej trylogii Thrawna. Oryginalną napisał Timothy Zahn i do dziś ma liczne grono zwolenników. Tu oczywiście byłby zmiany. Grogu i Ahoska mogliby zastąpić Luke’a, klonowanie byłoby powiązane ze Snokiem i tak dalej. Na razie to spekulacje, ale jedno jest pewne. Mając taką legendę w zanadrzu jak Thrawn, można z nim zrobić bardzo wiele.

Premiera trzeciego sezonu „The Mandalorian” spodziewana jest pod koniec grudnia na Disney+.
TAGI: Dave Filoni (553) Disney+ (382) Księga Boby Fetta (The Book of Boba Fett) (119) Obi-Wan Kenobi (serial) (140) Taika Waititi (50) The Mandalorian (433) Timothy Zahn (239)

KOMENTARZE (5)

 • SW-Yogurt2022-05-25 19:34:10

  Czyli Men in Black z Eulalią w środku? Oryginalnie. ~:)

 • DarthMati2022-03-17 20:03:22

  Przekombinowane.

 • vaderart2022-03-15 13:07:09

  Na samą wzmiankę o Snołku dostaję odruchów wymiotnych :/

 • Nestor2022-03-15 12:48:30

  No i to są fajne sugestie. Mandalora, Najwyższy Porządek, klonowanko, mniam.

 • Darth Wiktor2022-03-15 10:51:00

  Zapowiada się ciekawie

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..