TWÓJ KOKPIT
0

Księga Boby Fetta

Rosario Dawson o sekretności na planie

2022-04-09 13:10:11

„The Book of Boba Fett” jest już dostępny w całości na Disney+ i obecnie niewiele się dzieje. Nie ma nawet plotek o drugim sezonie, zbytnio. Natomiast nie pojawia się też wiele informacji o tym jak wyglądała praca na planie. Jednym z drobnych wyjątków jest Rosario Dawson, gdy została zapytana o scenę Ahsoki z Lukiem.

Pomijając, że Rosario wciąż jest podekscytowana wszystkim, co się dzieje wokół niej jako Ahsoki, przyznała jedną dość ciekawą rzecz. Jon Favreau i Dave Filoni są znani z tego, że trzymają wiele rzeczy w sekrecie, w „The Mandalorian”, aktorzy nie zawsze wiedzieli, co za scenę nagrywają. Pamiętamy kwestię Plo Koona, o której wspominała Katee Sackhoff.

Tym razem Rosario Dawson nikt nie okłamał. Po prostu nie powiedzieli jej, że będzie nagrywać scenę z Lukiem, aż do dnia kręcenia. Przynajmniej nie dowiedziała się po fakcie.Teraz czekamy na informacje, kiedy ruszy kolejna produkcja z cyklu spin-offów “The Mandalorian”, czyli “Ahsoka”. Początek zdjęć spodziewany jest w tym miesiącu.
TAGI: Ahsoka (102) Dave Filoni (598) Jon Favreau (229) Katee Sackhoff (44) Księga Boby Fetta (The Book of Boba Fett) (157) Rosario Dawson (66) The Mandalorian (542)

KOMENTARZE (2)

  • SW-Yogurt2022-05-26 19:51:58

    Podoba mi się koncepcja niedawania aktorom scenariusza. Mam jednocześnie nadzieję, że nie wynika to z faktu pisania go na bieżąco. Choć patrząc po Bobku...

  • lordvaderchristensen2022-04-09 18:23:21

    Szkoda, że to produkcje mają status spin-offu Mando, a nie równoprawnej, niezależnej produkcji. Może autor się myli i Ahsoka jednak będzie bardziej wyemancypowana niż Boba ;).

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..