TWÓJ KOKPIT
0

Obi-Wan Kenobi

Scenarzysta o postaci Kenobiego

2022-04-13 20:13:32Joby Harold, będący scenarzystą serialu Obi-Wan Kenobi udzielił ostatnio wywiadu dla Entertainment Weekly na temat nadchodzącej produkcji. Z jego wypowiedzi wynika, że zobaczymy galaktykę, która będzie w mrocznym miejscu.
Horror rządów Imperium manifestuje się w wielu miejscach, Zakon został zniszczony, a wszystko co pamiętaliśmy z prequeli się rozpadło. Nieliczni z Jedi, którzy przetrwali muszą się ukrywać przed Vaderem i Inkwizytorami, którzy ich ścigają. I właśnie w tej beznadziei spotkamy najsłynniejszego z tych Jedi, którzy przetrwali. Zmaga się on z wiarą w to co definiuje Jedi, chce ją utrzymać i odnaleźć nadzieję na przyszłość. Jego wiara zostanie przetestowana i będzie musiał wyruszyć w podróż, która pozwoli mu się zmienić z postaci którą pamiętamy z prequeli, w Kenobiego znanego nam z roli sir Aleca Guinnessa. Postać Obi-Wana w dużej mierze zdefiniowana jest przez jego przeszłość, w której był blisko z Anakinem. Częścią przemiany jaka czeka bohatera będzie więc pogodzenie się z przeszłością, zrozumienie jej i swojego miejsca w świecie.
Joby Harold swoją wypowiedzią potwierdził to co już wiemy o stanie galaktyki, ale jednocześnie dał trochę nadziei na to, że w ramach tej historii mają przemyślaną rolę Kenobiego.
TAGI: Joby Harold (9)

KOMENTARZE (4)

 • rebelyell2022-04-14 20:36:47

  Żeby tylko nie przesadzili z tą podróżą...

 • vaderart2022-04-14 14:30:42

  A ja chociaż czekam to się boję żeby disnej tego niezchrzanił swoimi pomysłami

 • AJ732022-04-13 20:53:35

  Hehe, no, w sumie to i ja mam trochę nadziei, że w firmie na D. mają przemyślany pomysł na Kenobiego w tym serialu. A nie, że dopiero w trakcie produkcji starali się wymyślić ... :P

 • disclaimer2022-04-13 20:22:46

  Grubo. Nigdy bym się nie spodziewał, zwłaszcza w okresie post-ROTS.
  Lucasfilm przeciera nowe szlaki.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..