TWÓJ KOKPIT
0

Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor i Hayden Christensen o swoich przygotowaniach

2022-04-20 21:09:00

Już za niewiele ponad miesiąc swoją premierę będzie miał serial Obi-Wan Kenobi w którym do swoich ikonicznych ról powrócą Ewan McGregor i Hayden Christensen. Przygotowanie do pracy na planie wymaga wielu rzeczy, również jak najlepszego wczucia się w role. W wywiadzie dla EW aktorzy opowiedzieli jak pracowali nad tym aby jak najlepiej powrócić do swoich postaci.Ewan McGregor:
Obejrzałem je od początku, wszystkie dziewięć filmów, po to aby znowu wczuć się w ten świat. Obejrzenie naszych filmów (prequeli) było interesujące, bowiem nie widziałem ich ani razu odkąd wyszły. Mogłem je zobaczyć i cieszyć się nimi bez całego tego hałasu jaki towarzyszył premierze. Zacząłem również czytać science-fiction. Iain M. Banks to szkocki pisarz po którego powieści sięgnąłem. To jest coś czego nie robiłem poprzednim razem. Przestudiowałem wówczas rolę Aleca Guinessa i obejrzałem oryginalną trylogię, ale nie zagłębiłem się w gatunek. Normalnie tego nie robię, ale tym razem chciałem. Zostałem wciągnięty z powrotem w kosmos bo sam uwielbiam to jako widz.
Hayden Christensen:
Obejrzałem jeszcze raz wszystkie filmy, ale nie tylko - również animacje: Wojny klonów i Rebeliantów. To było interesujące przeżycie. Zrobili sporo z bohaterami w tych serialach, dalej rozwinęli ich relacje. Było tam sporo interesujących rzeczy do poznania, a ponowne zanurzenie się w świat, który się wciąż rozwija i staje coraz większy okazało się świetną zabawą.
TAGI: Ewan McGregor (481) Hayden Christensen (253) Obi-Wan Kenobi (serial) (126)

KOMENTARZE (2)

  • rebelyell2022-04-21 18:22:40

    "Obejrzenie naszych filmów (prequeli) było interesujące, bowiem nie widziałem ich ani razu odkąd wyszły."

    Co ten Ewan :O

  • Adakus2022-04-21 02:45:20

    Iain M. Banks, mam go niby w planach sięgnąć po jego książkę.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..