TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

„Tales of the Jedi" to nowa animacja

2022-04-28 14:31:42 Star Wars CelebrationOd dłuższego czasu po sieci krąży powyższa grafika, która ma przedstawiać logo nowej produkcji związanej z Sagą. Dwa tygodnie temu MSW doniosło, że o „Tales of the Jedi" mamy więcej dowiedzieć się na Celebration, a do tego że będzie im poświęcony oddzielny panel. Dzisiaj ukazał się rozkład całej imprezy, z którego dowiedzieliśmy się kilku interesujących rzeczy (link prowadzi bezpośrednio do informacji o panelu, ale nie można już na niego wejść na stronie głównej, zapewne więc został umieszczony przypadkiem).

Po pierwsze, „Talesy” będą animowaną antologią krótkich filmów, podobną zapewne do „Visions”. Pozostaje zapewne pytanie o czym dokładnie opowiedzą - może, jak sugeruje tytuł, będą to opowieści o Jedi, może też, jak głosiły plotki, seria pokaże nam czasy Wielkiej Republiki czy też Cala Kestisa z „Upadłego zakonu”. A być może wszystko to naraz i odcinki ukażą różne ery czy postacie.

Po drugie, panel poprowadzi Amy Ratcliffe (bardzo związana ze starwarsowymi animacjami), a gościem specjalnym zostanie Dave Filoni. Tutaj powstaje pytanie jak bardzo jest on zaangażowany - wydaje się, że obecnie bliżej mu raczej do seriali aktorskich, więc może będzie jedynie konsultantem czy producentem. A może faktycznie poświęcił projektowi sporo czasu? Pożyjemy, zobaczymy.

A Wy na co liczycie w związku z serialem? Więcej dowiemy się 28 maja w sobotę na Celebration.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Amy Ratcliffe (9) Celebration (451) Dave Filoni (553) Jedi: Fallen Order (54) Star Wars: Visions (21) Tales of the Jedi (animacja) (4)

KOMENTARZE (3)

  • SW-Yogurt2022-06-02 22:00:45

    Na nic nie liczę. Nie, nie czytałem jeszcze co tam wyszło na Celebration.

  • AJ732022-04-29 20:44:04

    I jeszcze na poziomie fabuł swtor`a, to brałbym w ciemno.

  • RodzyN jr.2022-04-28 17:07:50

    Jeszcze jakby animacja była rodem z cinematicow do TOR... 🙂🙂

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..