TWÓJ KOKPIT
0

Parszywa Zgraja

Plotki o „The Bad Batch” #9

2022-05-04 22:19:14 Różne

Choć wieści o „Parszywej Zgrai” są bardzo skąpe, to niedługo możemy liczyć na całkiem sporą dawkę informacji. Chodzi oczywiście o Celebration, podczas którego przewidziano osobny panel dla serialu. Pojawią się na nim scenarzysta Matt Michnovetz, głos wszystkich klonów Dee Bradley Baker oraz Omega, czyli Michelle Ang. Wszyscy poopowiadają czego możemy spodziewać się w sezonie drugim. Ponadto Oficjalna pokazała grafiki, które będą prezentowane podczas imprezy (i które można już kupić). Badbaczowe motywy pojawiają się w pracach „A Grand Army” Joe Hogana i „One Heart Divided” Ksenii Zelentsovej.

https://aflightysparrow.tumblr.com/post/681454765292519424/i-found-some-bad-batch-news-season-2-prediction


Czy są jakieś ploteczki? Niewielkie - krótki artykuł z „Hollywood Spotlight Magazine” zawiera wywiad z Jennifer Corbett. Scenarzystka powiedziała w nim, że w drugim sezonie zobaczymy konsekwencje zniszczenia placówki klonującej na Kamino - dowiemy się co to oznacza zarówno dla klonów, jak i dla Parszywej Zgrai. W galaktyce zresztą jest więcej sklonowanych żołnierzy niż ci, których znamy - część z nich będzie służyć Imperium, a część aktywnie się mu przeciwstawiać. Dziennikarz spekuluje też czy nie zobaczymy ciągu dalszego losów Nali Se albo gościnnego występu Boby Fetta. I podobno serial drugi sezon ma się pokazać później w tym roku.

To ostatnie jest zapewne prawdą, bo wydaje się, że w dniu dzisiejszym - poza nowym zwiastunem „Obi-Wana” - raczej nic nowego się nie pojawi (acz chcielibyśmy być mile zaskoczeni). Pozostaje nam zatem czekać do Celebration.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Celebration (520) Dee Bradley Baker (67) Jennifer Corbett (27) Ksenia Zelentsova (2) Matt Michnovetz (10) Michelle Ang (13) Parszywa zgraja (The Bad Batch) (122)

KOMENTARZE (3)

  • SW-Yogurt2022-06-02 22:56:07

    Ja to mam nadzieję, że w drugim sezonie kogoś zastrzelą.

  • Rusis2022-05-05 07:45:43

    Można narzekać na brak informacji o serialach aktorskich, ale to jak informują o postępach w animacjach to już w ogóle kpina :(

  • Adam Skywalker2022-05-04 23:35:50

    Pamiętacie, jak kończył się pierwszy/trzeci sezon Rebels, a dwa tygodnie później był już zwiastun kolejnego? Dobre czasy...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..