TWÓJ KOKPIT
0

Książki

„Braterstwo” na całym świecie

2022-05-10 04:01:38 Del Rey

Od dziś w sprzedaży na całym świecie, gdzie sięga internet, dostępna jest powieść „Brotherhood” autorstwa Mike'a Chena, której fabuła dzieje się po wydarzeniach przedstawionych w epizodzie II - „Atak klonów” w czasie wojen klonów. Książkę w nakładzie imprintu Del Rey można zakupić w twardej oprawie, jak i na audiobooku oraz ebooku na platformach popularnych globalnych sklepów.


Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker muszą stawić czoła wyzwaniom jakie stawiają Wojny klonów i zawiązać nową więź jako rycerze Jedi w walce o wysoką stawkę, której akcja toczy się tuż po wydarzeniach z epizodu „Atak klonów”.

Rozpoczęły się Wojny klonów. W całej galaktyce zarysowały są linie frontu, a wraz z każdym światem, który dołącza do Separatystów, pokój strzeżony przez Zakon Jedi jest coraz trudniejszy do utrzymania.

Po eksplozji niszczącej Cato Neimoidię, Federacja Handlowa obwinia o to Republikę i zagraża kruchej neutralności planety. Jedi wysyłają Obi-Wana Kenobiego, jednego z najbardziej utalentowanych umysłów dyplomatycznych Zakonu, w celu zbadania zbrodni i utrzymania równowagi, która zaczęła niebezpiecznie się zmieniać. Gdy Obi-Wan z pomocą neimoidiańskiego strażnika prowadzi dochodzenie, odkrywa, że ​​ślady prowadzą do Separatystów, którzy mają nadzieję wciągnąć planetę do konfliktu i wyczuwa manipulacje Asajj Ventress, która dąży do tego celu.

Wśród narastającego chaosu Anakin Skywalker zostaje awansowany do rangi rycerza Jedi. Pomimo samodzielnej misji Obi-Wana, mistrz obawia się o losy swojego ucznia, którego uparta determinacja nie może powstrzymać przed osiągnięciem swojego celu.

Niegdyś padawan Obi-Wana, teraz jako rycerz Anakin znajduje się na równej – ale niepewnej – pozycji z człowiekiem, który go wychował. Trwające tarcie między nimi zwiększają niebezpieczeństwo dla wszystkich wokół nich. Dwaj rycerze muszą nauczyć się nowego sposobu współpracy – i muszą się szybko nauczyć, aby uratować Cato Neimoidię i jej lud przed ogniem wojny. Aby przezwyciężyć zagrożenie, przed jakim stają, muszą wzrosnąć ponad mistrza i ucznia. Muszą stać się braćmi.

Temat do dyskusji na forum.
TAGI: Del Rey (521) Mike Chen (4) nowości książkowe (288)

KOMENTARZE (5)

 • SW-Yogurt2022-06-03 00:01:09

  Samograj newsowy, czyli mam déjà vu. Ale pewnie tylko dlatego, że nadrabiam zaległości z trzech miesięcy. ~;)

 • CoranHorn2022-05-10 16:15:46

  @Adakus
  Słusznie, już się za to zabieram ;)
  Jednakowoż ja swój głos oddaję na "The Princess and the Scoundrel". Na to czekam najbardziej :)

 • Adakus2022-05-10 15:18:06

  Do głosujcie w sondzie, jak będzie dużo głosów to może Olesiejuk zareaguję.

 • CoranHorn2022-05-10 14:20:58

  @mkn
  I mnie! :D

 • mkn2022-05-10 12:34:20

  Nie czytam w oryginale tylko czekam na wydanie PL w 2023, podobnie jak w przypadku Shadow of the Sith. Olesiejuk, nie zawiedźcie mnie!

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..