TWÓJ KOKPIT
0

Han Solo

Ron Howard o przejęciu filmu

2022-05-14 07:28:41

O zmianie reżysera w „Hanie Solo” narosło wiele historii i plotek. Ron Howard odniósł się obecnie po czasie do tego incydentu, w wyniku którego przejął stery nad tą produkcją.Ron Howard powiedział, że stała się rzecz niefortunna, bowiem podziwia Phila Lorda i Chrisa Millera, których bardzo lubi. Ale różnica zdań doprowadziła do tego, że musieli się rozejść. Kiedy popatrzył na zdjęcia i scenariusz, zrozumiał czego szukało studio. Wiedział, co trzeba dokręcić, nakręcić na nowo, by skończyć produkcję, ale jednocześnie zaproponował pewne zmiany, na co Lucasfilm przystał. Miał też rozmowę z Chrisem i Philem, którzy wiedzieli, że odchodzą nie dlatego, że Ron ich ma zastąpić. Dla niego było to zarówno profesjonalne jak i przyjacielskie, no i doprowadziło wprost do współpracy z Jonem Kasdanem na planie pierwszego sezonu „Willow”.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy jak widza sprawę byli reżyserzy.
TAGI: Christopher Miller (87) Han Solo (spin-off) (416) Jon Kasdan (63) Lucasfilm (739) Phil Lord (83) Ron Howard (187) Willow (54)

KOMENTARZE (1)

  • SW-Yogurt2022-06-03 18:39:13

    I ostatecznie wyszła topka SW. ~:)
    Ostatnio przeczytałem adaptację i fajnie uzupełnia to, co widać na ekranie. Jeśli komuś film się podobał, to książka też powinna.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..