TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Kilka wieści o „Young Jedi Adventures”

2022-06-04 10:47:08

O zapowiedzi nowego serialu, czyli „Young Jedi Adventures” wspominaliśmy przy okazji zapowiedzi Wielkiej Republiki z Star Wars Celebration w Anaheim. Teraz przyjrzymy się ujawnionym szczegółom, których nie ma zbyt wiele.


Serial „Young Jedi Adventures” zadebiutuje wiosną 2023 na Disney+ i Disney Junior. Będzie to animacja skierowana do młodszych dzieci, jeszcze nie chodzących do szkoły lub tych z pierwszych klas, i oczywiście ich rodzin. Nie zabraknie pojedynków na miecze świetlne, także dorośli znajdą coś dla siebie. Będziemy obserwować młodzików, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w przygodzie jaką jest zostanie rycerzem Jedi. Będą się uczyć przydatnych umiejętności zarówno w naszej galaktyce jak i tej odległej. Poznają znaczenie takich tematów jak współczucie, dyscyplina, praca zespołowa, cierpliwość czy przyjaźń. Akcja będzie osadzona w czasach Wielkiej Republiki, rozwijanej na razie przez książki i komiksy, czyli gdzieś setki lat przed „Mrocznym widmem”. Dokładna data nie została podana, zwłaszcza, że pamiętajmy, iż historie Wielkiej Republiki są rozrzucone w czasie. Producentem wykonawczym serialu jest James Waugh, showrunnerem: Michael Olson, reżyserem nadzorującym Elliot Bour, zaś producentem konsultującym Lamont Mage.


W serialu w którymś momencie pojawi się Yoda. Niestety nie zdradzono szczegółów na temat jego udziału. Pozostaje czekać, aż Lucasfilm zacznie promować tę produkcję.
TAGI: Disney+ (423) Elliot Bour (1) James Waugh (7) Lamont Mage (1) Lucasfilm (695) Michael Olson (1) Wielka Republika (The High Republic/Project Luminous) (160) Young Jedi Adventures (3)

KOMENTARZE (4)

 • Qel Asim2022-06-05 19:07:38

  No to czekam 😊

 • SW-Yogurt2022-06-04 19:58:14

  No i spoko, oszczędzę na zakupie dziecka w wieku przedszkolnym lub z pierwszych klas jako pretekstu do oglądania.

 • darth sheldon hiszpański inkwi2022-06-04 12:09:54

  Jestem najbardziej ciekaw tego serialu, przede wszystkim w jakim jest okresie, ale też jak do niego podejdą czy będzie to bardziej coś w stylu Eleny(czyli dorośli mogą też się bawić, plus jest jakaś historia) czy też coś w stylu Dory. A Yoda to pewnie będzie trochę jak stary Duduś Wesołek, ten który wyjaśnia jaki był morał historii na dziś

 • Mossar2022-06-04 10:56:07

  W sumie to Yoda się zawsze pojawia. W HR. W prequelach, w czasach między PT i OT. W OT. W sequelach. Póki co nie było go chyba tylko w okresie między OT i ST, ale akurat w tym okresie mamy kogoś innego z jego rasy.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..