TWÓJ KOKPIT
0

Gry komputerowe

„Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords” na Nintendo Switch

2022-06-08 22:55:06


Dzisiaj (08.06) w wersji cyfrowej zadebiutowała druga część Knights of the Old Republic na konsoli Nintendo Switch. Pierwsza część pojawiła się w listopadzie zeszłego roku, teraz do niej dołączyła kontynuacja The Sith Lords, która zawiera tekstury i wstawki filmowe w jakości HD oraz interfejs dostosowany do konsoli od Nintendo.

Wkrótce do gry trafi również darmowy pakiet DLC zatytułowany The Sith Lords Restored Content, który będzie dodawał go rozgrywki m.in. dodatkowe dialogi, misję z HK-47 oraz odświeżone zakończenie. Grę można zakupić w eShopie w cenie 56 złotych oraz w pakiecie z pierwszą częścią za 106 złotych. Limited Run Games już zapowiedziało, że tak jak w przypadku pierwszego KotORa druga część również trafi do sprzedaży w wersji fizycznej.

Poniżej prezentujemy zwiastun Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords na Nintendo Switch:TAGI: Knights of the Old Republic II (83) Nintendo Switch (14)

KOMENTARZE (5)

 • RodzyN jr.2022-06-09 22:55:47

  Stary ja to zrozumiałem po twoim pierwszym komentarzu, jednak dalej uważam, że ludzi to nie interesuje 🤷

 • SW-Yogurt2022-06-09 21:37:50

  Dokładnie tak. To jest MOD, z którego stworzenie odpowiedzialni są: Stoney, Zbyl2, SWfan28, Jinger, Hassat Hunter i VarsityPuppet - WIELKIE DZIĘKI. ~:)

 • AJ732022-06-09 17:49:12

  Już tłumaczę ;),

  problem jest z nazewnictwem.
  G d y b y to była wycięta zawartość gry, którą producent/wydawca/whatever po jakimś czasie by szumnie zapowiedział - jako n o w y content, to ok.
  W tym jednak przypadku niczego nowego nie dostajemy (no dobra, nudna do kwadratu planeta droidów, która niczego istotnego dla fabuły gry, nie wnosi, i spokojnie można się bez tego obejść). Podstawowym celem TSLRCM było n a p r a w i e n i e gry jako takiej (w oparciu o istniejące pliki źródłowe), i sprawienie, by wyglądała w sposób jak najbardziej zbliżony do tego, jak miała wyglądać gdyby to Obsidian decydował o terminie premiery gry. Taki efekt chciała osiągnąć grupa fanów rozpoczynająca pracę nad tym modem, i to im się udało :

  "Overall, our goal is to make the KotOR 2: TSL experience as close as possible for us (as modders can do) as what Obsidian originally intended it to be..."

  Problem jest więc w tym, że część z osób, które nie miały styczności z tym tytułem i nie znają historii powstawania tego moda - a teraz zakupi grę na słitcza, może mieć wrażenie, że oto Aspyr daje im do gry na premierę jakiś nowy dodatek i to jeszcze z a d a r m o.

  Otóż, ani niczego nie daje - bo to nie ich dzieło, ani żadnej też łaski nie robi :D. Dlatego też uważam, że jest to lekko naciągane z tym DLC - nie ze strony autora newsa, broń boże :). W gruncie rzeczy, to TSLRCM jest po prostu bardzo dużym apdejtem do gry, głównie naprawiającym ogromną ilość błędów i niedoróbek, których wymienianie tutaj nie miałoby sensu, a o których można sobie poczytać w stosownym pliku autorów tej modyfikacji. • RodzyN jr.2022-06-09 13:15:41

  Ale do tej konkretnej wersji trafi jako DLC, więc z czym problem? :D

 • AJ732022-06-08 23:31:03

  To_jest_MOD, nie DLC.

  Nie to, że fiksację mam, ale dla porządku "The Sith Lords Restores ContentMod". To jest pełna nazwa tej modyfikacji, która przywraca wyciętą w pośpiechu przez Obsidian, a znajdującą się płycie, w plikach gry, brakującą zawartość.
  Obsidian chciało w późniejszym czasie przywrócić tą zawartość w postaci patcha, ale LucasArts powiedziało nie.
  Fani więc wzięli sprawy w swoje ręce, i po latach ukazała się pierwsza z kilku wersji tej modyfikacji. Co ciekawe, pierwotnie modyfikacja nie zawierała planety droidów, M4-78EP. Trzeba było ją doinstalować do TSLRCM w postaci oddzielnego patcha. Co więcej, fani przez lata tworzyli - i wciąż tworzą, różne mniejsze mody, które doskonale uzupełniają TSLRCM o wiele elementów.

  A sam zwiastun jest super ! ;)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..