TWÓJ KOKPIT
0

Książki

LEGO i Mando: Aktywizacja dzieciaków

2022-06-11 09:06:59 Olesiejuk, Ameet

W dniu 1 czerwca swoje święto obchodziły dzieci, z tej okazji prezentujemy aktualne i nadchodzące premiery publikacji przygotowanych specjalnie dla nich. W maju do sprzedaży trafiły dwie pozycje od wydawnictwa Ameet, które po krótkiej przewie wróciło do wydawania produktów z uniwersum Star Wars. Broszurki „LEGO Star Wars: Przemytnik, rebeliant, bohater!” i „LEGO Star Wars: Kolorowanka z naklejkami” to standardowe już wydania od tego wydawnictwa, zawierające dodatkową figurkę (tutaj Han Solo) oraz zadania aktywizujące dla dzieciaków.


Pozostałe dwie pozycje przygotowało nam wydawnictwo Olesiejuk. Pierwszą jest książeczka z naklejkami „The Mandalorian: Dwuosobowy klan” autorstwa Brooke Vitale w przekładzie Krzysztofa Kietzmana, którą miała swoją premierę wczoraj. Na drugą pozycję poczekamy do lipca, „The Mandalorian: Grogu - Dziennik zadań” to już pełna zadań aktywizujących publikacja z bohaterami serialu „The Mandalorian”.

TAGI: Ameet (60) Brooke Vitale (2) Dla dzieci (86) Krzysztof Kietzman (8) LEGO Star Wars (324) Olesiejuk (42) The Mandalorian (433)

KOMENTARZE (1)

  • SW-Yogurt2022-06-11 20:16:44

    Trochę lipa, że tylko Han. Powinna być cała scenka.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..