TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

P&O 492: Jak rankor dostał się do piwnic pałacu Jabby?

2022-06-12 09:24:14Dziś pytanie o „Powrót Jedi” i jego logistyczne ograniczenia, oraz wyjaśnienie tego w starym kanonie.

P: Jak rankor dostał się do piwnic pałacu Jabby? Nie wygląda jakby tam było jakiekolwiek przejście, którym mógłby wejść lub wyjść?

O: W Inside the Worlds of Star Wars Trilogy pojawiło się potencjonalne rozwiązanie, przez dodanie wcześniej nie widzianego, dużego przejścia prowadzącego do drugiej zagrody dla zwierząt. W zagrodzie mogły mieszkać stworzenia takie jak caridiańskie pajęczaki bojowe, które walczyły niejednokrotnie z rankorem dla sportu, co zostało opisane w Opowieściach z Pałacu Jabby (antologia opowiadań). Zagroda mogła mieć jeszcze inne wyjście, które pozwoliły opiekunowi rankora – Malakiliemu wyprowadzać ukochane zwierzę na spacer po piaskach pustyni Tatooine.
TAGI: Epizod VI: Powrót Jedi (494) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (554)

KOMENTARZE (2)

  • Shedao Shai2022-06-13 13:05:06

    wszed

  • SW-Yogurt2022-06-12 13:39:42

    Dziwne, że najprostsza możliwość nie przyszła pytkom i odpowiadaczom do głów: Malutki rankor (czyli wielkości dorosłego człowieka+) został wprowadzony normalnymi przejściami do swojej celi, gdzie wiódł nędzny i ponury żywot, bo urósł i już nie miał jak wyjść.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..