TWÓJ KOKPIT
0

Skywalker. Odrodzenie

Colin Trevorrow o „Gwiezdnych Wojnach”

2022-06-16 07:17:02

Colin Trevorrow, który właśnie promuje swój najnowszy film – „Jurassic World: Dominion” w rozmowie z Uproxx poruszył delikatnie temat „Gwiezdnych Wojen” i IX Epizodu. Jak pamiętamy, Trevorrow był pierwszym scenarzystą (wraz ze swoim stałym współpracownikiem Derekiem Connollym i reżyserem ostatniej części trylogii sequeli, ale potem sprawy się skomplikowały. Do sieci wyciekł też jego scenariusz „Duel of the Fates”, który był alternatywą wobec „Skywalker. Odrodzenie”.Oczywiście dużo nie może powiedzieć na temat, tego co zaszło. Ale stwierdził, że z perspektywy czasu, w roku 2022 jest wdzięczny Kathleen Kennedy za to, że dała mu do zrozumienia, iż nie zrobią tego filmu w taki sposób, by oboje byli z niego zadowoleni. Natomiast rozeszli się w przyjacielskich stosunkach. Colin nadal współpracuje z Frankiem Marshallem, mężem Kathleen, właśnie choćby przy „Jurassic World”. Jest zadowolony, że mógł spróbować, pracować nad „Gwiezdnymi Wojnami”, ale też, że został wyrwany z tego snu. Był zbyt skupiony na historii, którą chciał opowiedzieć, by zrozumieć jaką historię chcą, by zrobił.

Natomiast o samym wycieku i pozytywnej reakcji, Trevorrow jest z tego zadowolony, ale nie chciał nic komentować.
TAGI: Colin Trevorrow (95) Derek Connolly (34) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (445) Kathleen Kennedy (458)

KOMENTARZE (7)

 • Nestor2022-06-18 15:42:23

  Dobrze że to nie było.

 • Karaś2022-06-16 23:32:57

  Nic dziwnego, że się cieszy że go wyrzucili, nie musi się teraz wstydzić za to co powstało xD

 • SW-Yogurt2022-06-16 22:49:20

  To dobrze, że oni wszyscy się lubią i ze sobą współpracując tworzą tak cudowne filmy jak TRoSka, a nie jakieś niedopracowane cosie. Dzięki temu mogę bić rekordy ilości seansów SW. Ten TRoSkowy będzie trudny do pobicia. ~:)

 • disclaimer2022-06-16 16:52:08

  Dobrze, że TROS powstało XD

 • DarthAnonimus2022-06-16 16:48:27

  Tbh, dobrze że jego wersja nie powstała. Była za bardzo skupiona na tym, żeby pokazać jak najwięcej fanserwisu - Kuat, Coruscant, Mustafar, Mortis, duchy Mocy, porwanie Gwiezdnego Niszczyciela (nie jestem pewien czy scenariusz kiedykolwiek mówił po co)
  No i jeszcze bardziej zaprzeczał TLJ, bo Rey miała kochających rodziców i od początku miała rację, że byli super i nie ma niczego z czym musi się zmierzyć. Nie szkoli się u Lei, ani w ogóle u nikogo, więc jest bardziej Mary Sue. Kylo znowu służy kolejnemu mistrzowi, Torowi Valumowi, który żyje od kilku tysięcy lat i jakimś cudem żaden Sith go jeszcze nie zabił.
  No, ogólnie, to nie był wcale dobry scenariusz, a to jak potraktował finał Jurassic World tylko potwierdza, że to nie był odpowiedni człowiek na to stanowisko i dawanie mu finału sagi, trzech trylogii, było pod każdym względem złym pomysłem i można się spodziewać, że to by wyszło bardzo źle.

 • bartoszcze2022-06-16 14:39:45

  Cóż, wciąż myślę że jego film byłby wolny od wad TROS, nawet gdyby miał własne.

 • disclaimer2022-06-16 14:07:26

  Film nawet nie powstał, a Kasia już z niego niezadowolona. Krypto TFM vibe i hejterstwo.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..