TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Dokrętki do trzeciego sezonu „The Mandalorian”

2022-07-05 21:57:43

Wyglądało już, że prace nad trzecim sezonem „The Mandalorian” przeszły w stan postprodukcji. Na Celebration nawet pokazano fragmenty serialu (niestety tylko tam). Tymczasem okazuje się, że ekipa wróciła na plan, kręcone są dodatkowe sceny (lub duble). Tak przynajmniej twierdzi Bespin Bulletin, ale studzą oni też emocje. Całość mogła być planowana dużo wcześniej..

Zdradziła to Katee Sackhoff na swoim Instagramie. Aktorka, która odgrywa rolę Bo-Katan Kryze, zamieściła post, w którym przeprasza, że nie pojawi się na Fan Expo w Denver. Wspomniała, w wideo, że pracuje aktualnie nad pewnym, wyczekiwanym serialem, który znamy i kochamy. Tak każe obyczaj.Niby można było brać pod uwagę serial „Ahoska”, ale tu jeszcze go nie znamy. Natomiast Bespin Bulletin sugeruje ponadto, że część scen do trzeciego sezonu mogła być planowana na lipiec i sierpień. Jedną z przyczyn pewnie była nieobecność Pedro Pascala, który kręcił „The Last of Us” i w rezultacie nie było go na planie „The Mandalorian”.

Przypominają też wypowiedź Giancarlo Esposito z kwietnia. Wówczas mówił, że ma jeszcze parę rzeczy do zrobienia i sugerował lato. Relacjujące strony internetowe sugerowały, że mówił o Gideonie i premierze w lecie, teraz Bespin podaje interpretację, że może chodziło jednak o samego aktora i dodatkowe sceny do nagrania w lecie?

Trzeci sezon na Disney+ zadebiutuje w lutym.
TAGI: Ahsoka (69) Giancarlo Esposito (35) Katee Sackhoff (38) Pedro Pascal (60) The Mandalorian (467)

KOMENTARZE (3)

  • DarthMati2022-07-08 21:43:00

    Tu wkręcą, tam odkręcą i znów rzucą jak ochłapy...

  • Nestor2022-07-06 10:49:44

    Akurat dokrętki w SW to zawsze dobra wiadomość.

  • SW-Yogurt2022-07-05 22:15:48

    Kręcą teraz, bo Eulalia ma wakacje.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..