TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Ekipa „The Acolyte” się powiększa, a fabuła rozkręca

2022-07-28 16:39:00

Powoli powiększa się ekipa serialu „The Acolyte”. Najnowsze wieści wskazują, że dwa odcinki nakręci James Friend. Co ciekawe współpracuje on z Lucasfilmem od pewnego czasu. Wcześniej nakręcił dwa odcinki serialu „Willow”.Widzieliśmy dziś sporo spoilerów do Tales of the Jedi. Aesokas ma także wiele do powiedzenia jeśli chodzi o serial „The Acolyte”. Na tę chwilę trudno zweryfikować prawdziwość tych plotek. Mogą to być spore spoilery do serialu, jak również zwykłe fanfiction.

Po pierwsze mamy kilka informacji o postaciach, w nawiązaniu do kodów, o których pisało Iluminerdi. Główna bohaterka to Aura (o tym już wiemy). Paul to ma być Lord Sithów, który zginie pod koniec 1 sezonu. Miri – to ma być młodsza siostra bohaterki. Theo – dziadek, gościnna rola w dwóch odcinkach, szukają kolorowego aktora w wieku 60-70 lat. Penn – „najlepszy przyjaciel”, mężczyzna, obcy, postać generowana komputerowo.

Serial ma się zacząć jak wioska Aury zostanie zaatakowana przez najeźdźców. Coś jak „47 roninów” tylko, że atakujący mają być bardziej prymitywni. Tacy niezbyt rozwinięci obcy. Pojawią się Jedi, by pomóc, ale w zamian zabiorą kilkoro dzieci, w tym Miri, siostrę Aury. Aura będzie za stara. Jedi jednak przybędą za późno (pod koniec 2 odcinka). Theo zginie, a Aura będzie chciała być wzięta do zakonu razem z siostrą, ale niestety.

Ponieważ Miri zostanie wzięta do zakonu, Aura będzie starała się dostać do programu akolitów (to nie jest precyzyjnie wyjaśnione). I tu zawiąże sojusz z Pennem. Zamiast walczyć z innymi akolitami samodzielnie, będą z nimi walczyć razem. Penn jest bardziej zainteresowany polityką i mistyką, Aura jest wojowniczką.

Planeta Aury określana jest kodem Sanshiro i jest pełna bagien oraz gór. Są tam też góry ze śniegiem, ale i pustynie. Przynajmniej na konceptach tak było, możliwe, że wybrali tylko jeden z nich. Wówczas byłyby to bagna i góry.

Zdjęcia powinny ruszyć jeszcze w tym roku. Premiera serialu spodziewana jest na Disney+ najwcześniej gdzieś w drugiej połowie 2023.
TAGI: Disney+ (400) Star Wars: The Acolyte (36)

KOMENTARZE (6)

 • SW-Yogurt2022-08-05 10:53:24

  To, że się rozkręca, to dobry znak. Dawno, dawno temu rozkręciłem budzik, a nawet skręciłem. Nie działał. Pewnie dlatego, że została mi garść trybików i śrubek, które nigdzie nie pasowały. Z tym serialem może być podobnie. ~;)

 • bartoszcze2022-07-28 21:49:55

  Zaraz po zwiastunie rimejku KOTORa :)

 • AJ732022-07-28 21:09:26

  Kiedy zwiastun ? ... :P

 • Finster Vater2022-07-28 19:08:18

  "Szukają kolorowego aktora" - zawsze śmieszy (wszak biały też kolor), czy też mają jakieś szczególne wymagania np.
  musi być pomarańczowy w zielone gwiazdki?

 • bartoszcze2022-07-28 18:16:16

  Brak pustyń mile widziany.

  Od razu nastawiają się na kilka sezonów?

 • Keshan2022-07-28 16:47:20

  Myślę, że bardziej prawdopodobny jest początek 2024. W 2023 będą 3 seriale: Mando (luty-kwiecień), Ahsoka (lato), Sceleton Crew (jesień). Jest szansa na premiere w grudniu, ale bardziej bym strzelał w okres luty-kwiecień.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..