TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Zdjęcia do „The Acolyte” ruszą za kilka tygodni

2022-08-10 19:01:13

Mamy kolejną porcję informacji na temat „The Acolyte” od źródła Aesokas. Wciąż trudno potwierdzić jego wiarygodność, w każdym razie, cały czas nadaje.

Najciekawszą informacją jest status serialu. Otóż tym razem będziemy mieć łączone ujęcia z Volume (Stagecraft) oraz nakrywane na lokacjach. W ciągu kilku tygodni / miesiąca, mają zacząć zdjęcia z użyciem Stagecrafta, podczas gdy na lokację wyruszą na przełomie października – listopada. Jedną z lokacji, którą rozważają jest szkockie Ciathness (północ), ale bez podania szczegółów. Zdjęcia potrwają do maja w Shinfield Studios, Reading.

W sieci pojawiły się także informacje o konceptach. Podobno możemy oczekiwać jakiejś piramidy Sithów w stylu Malachore z czerwonym połyskiem. Zaś na lodowej planecie zobaczymy śnieżycę.

Kwestia Plagueisa w chwili obecnej zamieniła się teorię fanowską. Jak wiemy, jednym z bohaterów ma być generowany komputerowo obcy, którego określa się kodem Penn. Więc spekulacja zakłada, że to właśnie Penn mógłby okazać się Plagueisem. Na razie to jednak wróżenie z fusów.Z bardziej oficjalnych rzeczy, Amandla Stenberg, odtwórczyni głównej roli, przyznała, że Lucasfilm przyszedł do niej z ofertą udział u w tym projekcie i od razu właściwie mieli ją w głowie. To zdumiało młodą aktorkę. Obecnie Amandla szykuje się do roli, uczy się kung-fu, przygotowuje do przeprowadzki do Wielkiej Brytanii, no i czyta, ogląda i stara się oddychać „Gwiezdnymi Wojnami”. Twierdzi, że musi się zagubić w swojej pracy, ale traktuje ją jako błogosławieństwo, które ją spotkało.

Jednocześnie przyznała, że z projektem jest związana już od dłuższego czasu. Plotki na temat jej udziału słyszeliśmy jeszcze w zeszłym roku, ale dopiero teraz, na San Diego Comic Con, pozwolono jej oficjalnie ujawnić swój udział.Liczymy, że więcej na temat „The Acolyte” dowiemy się na D23 Expo, wliczając w to datę premiery na Disney+. Spekuluje się, że może to być późny 2023 lub wczesny 2024. Najnowsze określenie serialu to gwiezdno-wojenne „Igrzyska śmierci”.
TAGI: Amandla Stenberg (6) Disney+ (423) San Diego Comic Con (54) Star Wars: The Acolyte (42)

KOMENTARZE (5)

 • DarthMati2022-08-12 15:15:39

  Nic nie zaczną.

 • Nestor2022-08-11 10:05:10

  Wrzucenie na ekran Sitha z opowieści filmowej, którego fani EU znają znacznie lepiej, to najlepszy fan serwis jaki mogą zaserwować.

 • darth sheldon hiszpański inkwi2022-08-10 22:52:10

  W oryginale było Malachor like sith piramid/temple. Więc to raczej się odnosi, do konstrukcji która ma wyglądać podobnie.

 • SW-Yogurt2022-08-10 21:00:03

  Przeczytałem "gwiezdno-wojenne `Igrzyska śmieci`". ~:)

 • AJ732022-08-10 19:35:14

  Postanowiłem nie zwracać uwagi na te plotki, bo tylko niepotrzebnie ciśnienie podnoszą.
  Ja tam trzymam się tego co Headland mówiła w tym wywiadzie z Vanity Fair bodajże. Na to się umawiałem, i tego oczekuję. Inaczej nie oglądam :P

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..