TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Lee Jung-jea dołącza do „The Acolyte”

2022-09-12 21:50:41

O „The Acolyte” nie dowiedzieliśmy się nic nowego na D23 Expo, co jest pewnym rozczarowaniem, zwłaszcza, że wieści o angażu kolejnych aktorów pojawiają się w mediach. Tuż przed disneyowską imprezą Deadline, że do serialu dołączy Lee Jung-jea, który zagra główną rolę męską. Widać „The Acolyte” jest na razie promowany innymi kanałami, niż pozostałe seriale w produkcji.Lee znany jest przede wszystkim z serialu „Squid Game”, który można oglądać na Netflixie. Za tę rolę Jung-jea otrzymał nominację do nagrody Emmy. To koreański aktor i model, a „The Acolyte” będzie jedną z jego pierwszych, dużych amerykańskich produkcji. Niedawno próbował swoich sił także jako reżyser, a jego film „Polowanie” wyświetlano na festiwalu w Cannes.

Deadline ogranicza się tylko do stwierdzenia, że w „The Acolyte” Lee zagra główną rolę męską, bez wchodzenia w szczegóły. Z przecieków możemy przypuszczać, że może on zagrać „przyjaciela” głównej bohaterki (w tej roli Amandla Steinberg). Jeśli to ta rola, to jak pamiętamy, będzie to obcy, generowany komputerowo.

Z innych wieści, Production Weekly sugeruje, że zdjęcia do „The Acolyte” rozpoczną się wcześniej, czyli w październiku. Wcześniej pisali o listopadzie, natomiast w przeciekach sugerowano właśnie, że zdjęcia na lokacjach ruszą na przełomie października i listopada.

Na osadzony w czasach Wielkiej Republiki serial Leslye Headland będziemy musieli sobie trochę poczekać. Na razie nie znamy potencjalnej daty premiery, spodziewany jest koniec 2023 lub pierwsza połowa 2024.
TAGI: Amandla Stenberg (6) Leslye Headland (25) The Clone Wars (1377)

KOMENTARZE (3)

  • SW-Yogurt2022-09-18 21:31:21

    Jakoś nie przypomina białego mężczyzny z białymi lub siwymi włosami. Czyli to nie jest Paul, którego ma zagrać Paul z filmu Paul. Inaczej nie oglądam. ~:P

  • Nestor2022-09-13 13:54:45

    Koreański Sith. <3

  • darth sheldon hiszpański inkwi2022-09-13 00:19:41

    Pewnie, o Acolyte więcej informacji dadzą w następnym roku, przed premierą. I pewnie też na Celebration.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..