TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Trzeci sezon „The Mandalorian” opóźniony

2022-09-17 12:54:18Przy okazji D23 Expo zobaczyliśmy zwiastun trzeciego sezonu „The Mandalorian”, ale okazało się również, że pojawi się on w 2023. Wcześniej mówiono, że kontynuację zobaczymy już w lutym, teraz miesiąc jest niesprecyzowany, czyli mamy jakieś opóźnienie. Nie jest to nic zaskakującego, zwłaszcza, że harmonogramy „Andora” i „Parszywej zgrai” zostały już wcześniej przesunięte, „The Mandalorian” wydawał się być następny w kolejce.

Także przy okazji D23 Expo, Pedro Pascal i Rick Famuyiwa mówili o trzecim sezonie. Niewiele oczywiście mogli powiedzieć, Pascal wielokrotnie podkreślał, że ten sezon będzie epicki... Ale podpowiedział również, żebyśmy dobrze przyjrzeli pierwszemu sezonowi. Jest tam sporo elementów, które na razie pominięto w historii, ale tu zagrają swoja rolę.Giancarlo Esposito co pewien czas rzuca coś o swojej roli. Tym razem powiedział, iż moff Gideon, którego zobaczymy, będzie trochę inny, bardziej wrażliwy na ataki, słabszy.

Katee Sackhoff na D23 Expo przyznała, że uniwersum „The Mandalorian” jest rozwojowe i na razie nie zabraknie fanom nowych produkcji (głównego serialu i spin-offów). Co więcej producenci powiedzieli jej ile jeszcze sezonów jest planowanych, fani jednak będą musieli się o tym przekonać za jakiś czas. Dopytywana o szczegóły, przyznała, że chyba nikt nie wie ile naprawdę wyjdzie. Jon Favreau i Dave Filoni nieustannie rozwijają te swoje „Gwiezdne Wojny”. Jej zdaniem trzeci sezon będzie inny, będzie w nim dużo Mandalorian.I tu dochodzimy bardziej do plotek. O tym, że Jon Favreau i Dave Filoni planują także koniec serii wiemy, słyszeliśmy o finale w jakości kinowej, czy nawet sam Bob Iger wspominał, że „The Mandalorian” mógłby trafić do kin. Natomiast wygląda na to, że producenci myślą jak z przytupem skończyć serię. Na razie są spekulacje, że może to wyglądać trochę jak „Avengers: Koniec gry”, gdy dostaniemy bohaterów z różnych serii związanych z Mandoverse („Księga Boby Fetta”, „Ahsoka”, „Skeleton Crew” i co tam jeszcze do tego czasu dokręcą), by razem uporali się z zagrożeniem.

W nowym kanonie jest jedno zagrożenie, które jest związane z admirałem Thrawnem i które powinno być rozwiązane w tym okresie. To Gryskowie, czyli tak zwany kanoniczny odpowiednik Yuuzhan Vong. Jak wiemy eksploracja zagrożenia, będzie tematem „Ahsoki” i pewnie też „Skeleton Crew” oraz tego, co będzie nakręcone później. Zobaczymy czy pójdą w Grysków, czy coś innego.

Pozostając w temacie plotek, ponownie wraca temat nowych bohaterów, których znamy z nowego kanonu, a którzy zadebiutują na ekranie (niekoniecznie w trzecim sezonie „The Mandalorian”, to może być któryś ze spin-offów). Teraz plotkuje się mocno o postaci Rae Sloane.

Trzeci sezon „The Mandalorian” pojawi się w 2023. I liczymy, że nie będzie to jedyny serial z Mandoverse, który zobaczymy w przyszłym roku.

Zaś z innych ciekawostek Din i Grogu będą rozszerzeniem Galaxy's Edge. W parku pojawią się już w listopadzie.
TAGI: Ahsoka (serial) (173) Bob Iger (174) D23 Expo (110) Dave Filoni (645) Giancarlo Esposito (46) Jon Favreau (254) Katee Sackhoff (53) Księga Boby Fetta (The Book of Boba Fett) (170) Pedro Pascal (78) Rick Famuyiwa (37) Skeleton Crew (66) Star Wars: Galaxy’s Edge (Star Wars Land) (89) The Mandalorian (607)

KOMENTARZE (7)

 • Peter_D2022-09-22 14:57:46

  @Qel Asim ale wiesz dlaczego tak się nie stanie?

 • Qel Asim2022-09-19 00:32:12

  W sumie, jeśli wraz z przesunięciami będą dawać od razu więcej odcinków na start serialu. To niech się opóźnia! A najlepiej tak by od razu całe sezony puścili w dniu premiery 😁

  Ech, marzenie 😊 szkoda, że Disney najwyraźniej nie chce wydawać swoich seriali jak Netflix.

 • Lord Sidious2022-09-18 14:42:21

  @Adam Skywalker - odnosisz się jedynie do najnowszych "dowodów" tej teorii. Jeszcze bez kwestii LEGO ona się już pojawiła w plotkach - https://star-wars.pl/News/26503,Pedro_Pascal_zaskoczony_pozytywnym_odbiorem_The_Mandalorian.html jakiś czas temu.

 • WIKspace2022-09-18 14:11:16

  Nawet jakby anulowali to by mi przykro nie było. ;p

 • SW-Yogurt2022-09-18 12:31:18

  W Wielkim Kinowym Finale Mando, Eulalia, wszystkie te Bobki,Vespy i inne dzióbki, które panowie FF wyciągną z d... spod kapelusza polegną w epickim pojedynku z Palporem z Exegolu. I słuch o nich zaginie, i nikt o nich nie pamiętać będzie. No, może Asicy się uda. W końcu ktoś musi utłuc Rey i resztę nieudaczników. Wtedy obiecuję polubić panne(?) Tano, a może nawet jej tatuśka?

 • Adam Skywalker2022-09-17 16:35:00

  Teoria o Rae Sloane jest przestrzelona, bo wynika tylko i wyłącznie z tego, że jej fiugrka jest w nowym TIE Bomberze z LEGO. A to nie żadna zapowiedź, bo LEGO nigdy nie ujawnia spoilerowych zestawów z seriali w katalogach dla sprzedawców, skąd są wycieki. Sloane jest tam prawdopodobnie od tak, bo LEGO czasem lubi wrzucić mało znaną postać jako ciekawostkę.

 • darth sheldon hiszpański inkwi2022-09-17 13:52:48

  Pewnie bym się smucił przesunięciem. Gdyby nie to, że dostaniemy Bad Batch w styczniu, które podobało mi się jeszcze bardziej.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..