TWÓJ KOKPIT
0

Skeleton Crew

Plotki o obsadzie „Skeleton Crew”

2022-10-22 14:12:48Póki, co oficjalnie wiemy, że w „Skeleton Crew” wystąpią: Jude Law, Kyriana Kratter i Ravi Cabot-Conyers. Natomiast materiały promocyjne sugerują, że mamy zobaczyć co najmniej czwórkę dzieci. Wg plotek w pozostałe dwie postacie wcielą się Charlie Tahan i Nova Foueillis-Mosé.


Nova Foueillis-Mosé


Charlie Tahan

Charlie jest zdecydowanie starszy od całego dziecięcego towarzystwa, więc może to on wcieli się w obcego. Wystąpił między innymi w serialach „Gotham” czy „Ozark”. Nova debiutowała rolą młodej Laeny Velaryon w serialu „Ród Smoka”.

W serialu w roli powracającej ma wystąpić Radha Mitchell („Pitch Black”, „Silent Hill”, „Człowiek w ogniu”), zaś gościnnie wystąpi wrestlerka Trinity Fatu znana pod pseudonimem Naomi. Póki, co żadna z tych czterech osób nie jest jednak oficjalnie potwierdzona. Musimy poczekać na jakieś materiały promujące serial. Na razie tego niewiele.


Radha Mitchell


Trinity Fatu

Za to są plotki i fanowskie teorie. Jedna dotyczy tytułu. W „The Mandalorian” w odcinku The Siedge Cara Dune używa słów Skeleton crew, mówiąc o obsadzie imperialnej bazy. Więc jednym z dodatkowych znaczeń tytułu może być również nawiązanie do grupy lojalistów wiernych Palpatine’owi. W tym miejscu, być może „Skeleton Crew” wykorzysta pomysły na historię z „Ranges of the New Republic”. Jak pamiętamy Mandoverse miało ją jakoś przejąć, może to jest to. Zaś sam pomysł o niewielkich siłach imperialnych, brzmi bardziej prawdopodobnie niż poprzednia teoria o tytule, o której pisaliśmy tutaj. W każdym razie, wciąż najpopularniejsze rozumienie tytułu to szkielotowa załoga, czyli czwórka dzieci i Jude Law.

Serial „Skeleton Crew” zobaczymy na Disney+ w 2023.
TAGI: Disney+ (548) Jude Law (54) Kyriana Kratter (1) Rangers of the New Republic (22) Skeleton Crew (68) The Mandalorian (614)

KOMENTARZE (2)

  • DarthMati2022-11-02 00:30:18

    To i tak nie powstanie.

  • SW-Yogurt2022-10-22 15:38:57

    To tutaj pasuje - dzielna grupa uroczych dzieciaczków utknie gdzieś na zadu^H^H^H^Hodludziu (Tatooine odpada, bo tam są wszyscy) i zje obsadę placówki imperialnej. Czy post mortem, to kwestia scenariusza tego horroru, ale ostaną się tylko szkielety. Potencjalni aktorzy też pasują, już widać głód w ich oczach.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..