TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

P&O 519: Jak to jest z tym byciem najlepszym pilotem?

2022-12-18 08:46:16Prequele czasem ukazują zdania z klasycznej trylogii w trochę innej perspektywie. Czasem jest też tak, że fanom pewne wypowiedzi się zlewają. Dziś o wątpliwości wynikającej z dialogów w „Nowej nadziei” i „Powrocie Jedi”.P: W Epizodzie VI, na Dagobah, Ben powiedział Luke’owi, że gdy po raz pierwszy poznał Anakina, on był już wtedy pilotem kosmicznym. Myślałem, że Anakin miał 9 lat, gdy poznali się w Epizodzie I?

O: Właściwie to Obi-Wan powiedział, że Anakin był już wtedy wielkim pilotem, gdy się poznali. Doświadczył tego podczas wyścigu podracerów Boonta Eve. Natomiast na Tatooine Obi-Wan powiedział Luke’owi, że Anakin był najlepszym pilotem kosmicznym w galaktyce, tę umiejętność Anakin rozwinął już po poznaniu z Kenobim.
TAGI: Epizod I: Mroczne widmo (649) Epizod IV: Nowa nadzieja (734) Epizod VI: Powrót Jedi (533) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (646)

KOMENTARZE (1)

  • SW-Yogurt2022-12-18 13:42:02

    Wszystko da się wytłumaczyć, ale można prościej. Wystarczy wykreować jeszcze lepszą pilotkę ko(s)miczną, której umiejętności wyjęte z... (hmmm, nie wiem czego) skądś, zamkną temat na amen. Po prostu nazwisko zobowiązuje. Anakin, Luke, Leia !!!, no i Palporówna. ~:)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..