TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Bastion Polskich Fanów Star Wars gra z WOŚP

2023-01-22 18:51:03 Redakcja


Redakcja Bastionu Polskich Fanów Star Wars ma olbrzymią przyjemność poinformować o tym, że również w tym roku postanowiliśmy z wielką dumą wesprzeć Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z okazji 31. Finału, który odbędzie się już 29 stycznia 2023 roku.

Podczas 31. Finału celem zbiórki będzie zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Będzie to również po raz pierwszy w historii Orkiestry, gdy zakupione urządzenia posłużą wszystkim, a nie tylko wybranej grupie wiekowej pacjentów.

„Finał będzie dotyczył i małych, i dużych – tak to nazwaliśmy – bo problem jest ogromny, ale wiemy, że poradzimy sobie z nim, a na pewno go zminimalizujemy, jeżeli będziemy zbierali podobne pieniądze. Ten problem da się rozwiązać, jeśli kupimy bardzo dobre urządzenia - urządzenia, których brak w Polsce, ale które są na świecie, które pomagają, aby ten problem usunąć. A problemem tym jest sepsa, coś z czym mamy do czynienia w różnych komunikatach, sepsa, z którą trzeba natychmiast się rozprawić poprzez laboratoria mikrobiologiczne, które są w szpitalach, tam, gdzie są przeprowadzane operacje, gdzie są oddziały operacyjne. Bardzo szybkie działanie w stosunku do pacjenta, u którego jest podejrzenie sepsy po prostu ratuje mu życie” ~Jurek Owsiak.

Dlatego jeśli macie ochotę i chcielibyście wesprzeć WOŚP, my jako Redakcja, będziemy bardzo dumni, jeśli wpłacicie do naszej eSkarbonki, choćby przysłowiową złotówkę. Z góry dziękujemy za każdą wpłatę i pamiętajcie - Orkiestra gra do Końca Świata i o jeden dzień dłużej!

Jeśli ktoś z Was wystawia jakieś przedmioty związane z Gwiezdnymi Wojnami na aukcjach dla WOŚP lub wie coś o atrakcjach (kwestowanie w strojach, zbiórki lokalnych fandomów itp.) - dajcie nam koniecznie znać w komentarzach lub na forum!

eSkarbonka Bastionu


#eSkarbonkaWOSP, #wosp2023

Oficjalna strona WOŚP

Temat na forum
TAGI: WOŚP (34)

KOMENTARZE (2)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..