TWÓJ KOKPIT
0

Andor

Kolejna lokacja „Andora”

2023-02-09 16:04:10

Jak donosi Bespin Bulletin zdjęcia do drugiego sezonu „Andora” przeniosły się do McLaren Technology Centre, w Woking pod Londynem. Dostrzeżono tam oznakowania firmy E&E Industries, która powstała po to by produkować serial.

Warto przypomnieć, że już w pierwszym sezonie kręcono tu port kosmiczny na Coruscant. Wszystko wskazuje na to, że będzie to dokładnie to samo miejsce. Na razie nie wiadomo ile czasu potrwają zdjęcia w centrum McLarena.Na razie za to można obejrzeć dokument o muzyce do serialu. Wypowiadają się: David Acord, Margit Pfeiffer i John Gilroy.Zdjęcia do drugiego sezonu „Andora” potrwają aż do sierpnia. Jego premierę zobaczymy jesienią przyszłego roku, oczywiście na Disney+. Dla przypomnienia, na przełomie marca i kwietnia, ekipa serialu powinna zawitać w Walencji.
TAGI: Andor (serial) (238) David Acord (20) Disney+ (554)

KOMENTARZE (3)

  • DarthMati2023-02-14 17:06:32

    Zapowiada się znów wspaniale.

  • Hagan2023-02-10 15:09:09

    Czekam z niecierpliwością, zwłaszcza że w pierwszym sezonie dostałem wreszcie Coruscant na które czekałem. A jak zobaczyłem dzielnicę mieszkalną, to nawet cieszę się że mieszkam w blokowisku - przynajmniej mam widok na zieleń z okna (choć w zimie mniej). Liczę też na więcej podziemnego Coruscant, gdzie nie dociera słońce a tajniacy konspirują z łowcami nagród. I może jakieś krótkie cameo Krennica

  • SW-Yogurt2023-02-09 18:47:50

    I bardzo fajnie, że kręcą starannie w ciekawych miejscach. W pierwszym sezonie wyszło zacnie, więc niech trzymają poziom. ~:)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..