TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Powroty i niespodzianki w trzecim sezonie „The Mandalorian”

2023-02-27 17:32:28

Już za trzy dni premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu „The Mandalorian”. Jon Favreau zdradził kilka ciekawostek na jego temat. Po pierwsze czeka nas przeskok czasowy względem finału „Księgi Boby Fetta”. To spowoduje między innymi, że Grogu będzie bardziej rozwinięty i silniejszy niż go widzieliśmy ostatnio. Prawdopodobnie będzie częściej używać Mocy. Na razie jest za to kolejne reklamy:Z innych wieści, Jon Favreau przyznał, że ten sezon był lepiej zaplanowany niż poprzednie. Wszystko zgrali wcześniej, było mniej miejsca na improwizację, jednocześnie przyznał, że podobnie jak w poprzednich sezonach, mają dla fanów kilka niespodzianek. Dotychczas w pierwszym odcinku zdradzali pewne niespodzianki – Grogu, a w drugim sezonie Bobę Fetta. Zobaczymy, czy tak samo będzie w środę.

A propos niespodzianek, a raczej spodziewanek. Boba Fett. Wg oficjalnego fanpage’a Gwiezdnych Wojen z Hong Kongu miał on się pojawić w trzecim sezonie. Zamieścili też zdjęcie, ale szybko zostało zdjęte. Szczęśliwie w internecie mało co ginie.Wróci także bohaterka grana przez Katy O’Brian, o czym pisze Collider. Grała ona podwładną moffa Gideona. Jak sama mówi, była zdziwiona, że wraca.Jeśli chodzi o czwarty sezon, to obecnie pracuje nad nim Doug Chiang. Favreau sugerował, że mogą się tam pojawić bohaterowie z „Skeleton Crew” i „Ahsoki”.Trzeci sezon zadebiutuje na Disney+ w środę.
TAGI: Ahsoka (serial) (173) Disney+ (541) Doug Chiang (120) Jon Favreau (254) Księga Boby Fetta (The Book of Boba Fett) (170) Skeleton Crew (66) The Mandalorian (607)

KOMENTARZE (3)

  • DarthMati2023-03-01 17:46:17

    Nic ciekawego póki co.

  • Hagan2023-03-01 12:48:06

    Grogu nauczy się mówić?

  • SW-Yogurt2023-02-27 19:53:40

    Kapitan Dunbar wybrał się na jakieś szkolenie z nawigacji po burzliwych wodach, czy jakoś tak, więc pewnie Mandoloty zobaczę w podwójnej dawce za tydzień. ~:) (Nie)stety w pakiecie z TBB. ~;|

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..