TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Podwójna premiera growych powieści

2023-03-07 04:51:07 Disney-Lucasfilm Press, Del Rey

W tym roku mają odbyć się premiery dwóch gier w uniwersum Star Wars, jedna to „Jedi: Ocalały”, sequel „Jedi: Upadłego Zakonu” z 2019 roku, której data wydania została przesunięta na kwiecień oraz „Hunters”, darmowej gry sieciowej, której dokładna data nie została jeszcze ogłoszona. Obie gry łączy podobne podejście marektingowców do promocji gier, bowiem obie otrzymały powieści poszerzające świat przedstawiony w obu produkcjach.
Powieść „Jedi: Battle Scars” autorstwa Sam Maggs ma rozgrywać się po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej odsłonie serii gier i została wydana przez Del Rey.
Powieść młodzieżową „Hunters: Battle for the Arena” pióra Marka Oshiro trafiła do sprzedaży nakładem wydawnictwa Disney-Lucasfilm Press.


Cal Kestis przewodzi załodze statku Mantis w przygodzie rozgrywającej się pomiędzy Star Wars Jedi: Fallen Order a wyczekiwanym Star Wars Jedi: Survivor.

Cal Kestis zbudował sobie nowe życie po latach ukrywania się. Wspólnie załoga Cala pokonała łowców nagród, Inkwizytorów, a nawet uciekła przed samym Darthem Vaderem. Co ważniejsze, Merrin, Cere, Greez i wierny droid BD-1 są najbliższą rodziną Cala od czasu upadku Zakonu Jedi. Nawet jeśli przyszłość galaktyki staje się z dnia na dzień coraz bardziej niepewna, z każdym ciosem zadanym Imperium załoga Mantis staje się coraz śmielsza.

Podczas rutynowej misji spotykają szturmowca, który jest zdeterminowany, by wytyczyć własny kurs z pomocą Cala i załogi. W zamian za pomoc w rozpoczęciu nowego życia imperialny dezerter przynosi wiadomość o potężnym, ale niepewnym narzędziu do walki z Imperium. Co więcej, może im pomóc w dotarciu do celu. Jedyny haczyk — pogoń za nim doprowadzi ich na ścieżkę jednego z najniebezpieczniejszych sług Imperium, Inkwizytora znanego jako Piąty Brat.

Czy naprawdę można zaufać imperialnemu dezerterowi? I chociaż Cal i jego przyjaciele przeżyli już starcia z Inkwizytorami, ile razy mogą uciec przed Imperium, zanim skończy się szczęście?

Temat do dyskusji na forum.


Ekscytująca opowieść oparta na grze Star Wars: Hunters!

Na planecie Vespaara znajduje się Arena — szereg różnych pól bitewnych, na których wojownicy znani jako Łowcy walczą w zespołach, aby rywalizować przed ryczącym tłumem. Najmłodsza wśród zawodników jest Rieve, wrażliwa na Moc sierota z Korelii, posiadająca zdolności, które ledwo może kontrolować, i przeszłość, którą desperacko chce zostawić za sobą. Ale Rieve ma trudny początek, borykając się z brakiem pewności siebie zarówno na Arenie, jak i wśród innych Łowców. A kiedy tajemniczy nieznajomy pojawia się na Arenie, Rieve obawia się, że jej burzliwa przeszłość w końcu ją dopadła….

Temat do dyskusji na forum.
TAGI: Del Rey (521) Disney Press / Disney-Lucasfilm Press (107) Hunters (6) Jedi: Fallen Order (58) Jedi: Survivor (10) Mark Oshiro (2) nowości książkowe (288) Sam Maggs (4)

KOMENTARZE (3)

 • SW-Yogurt2023-03-07 20:47:19

  No masz, przypomniano mi, że tam są te siostrobraty. ~:/

 • bartoszcze2023-03-07 08:26:31

  Pewnie do grania wystarczy streszczenie.
  Znaczy ja i tak nie gram, więc mi bez różnicy.

 • Melethron2023-03-07 08:20:46

  Zapewne przeczytam tą o Calu, a drugą przesłucham gdy będę się nudził.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..