TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Kto jeszcze pojawi się w „The Mandalorian”

2023-03-24 20:22:54

Znów tuż przed premierą kolejnego odcinka pojawiły się plakaty i szkice koncepcyjne z trzeciego odcinka trzeciego sezonu, które oczywiście prezentujemy w newsie. Na plakatach tym razem są Elia Kane i doktor Penn Pershing.Tymczasem Giancarlo Esposito w krótkim wywiadzie dla Jimmy’ego Kimmela powiedział, że są duże szanse, że niebawem zobaczymy moffa Gideona. I tyle może powiedzieć. Dodał też, że cieszy się, iż gra w tym fantastycznym serialu.Natomiast jeśli chodzi o niepotwierdzone powroty, to w sieci można przeczytać o dwóch. Podobno Kevin McKidd miałby się pojawić jako Fenn Rau. Plotka już kiedyś ujrzała światło dzienne, zobaczymy czy tym razem będzie prawdziwa.Druga plotka mówi, że w serialu zagra też Genevieve O’Reilly która miałaby ponownie wcielić się w rolę Mon Mothmy. Nie tylko w trzecim sezonie „The Mandalorian”, ale też oczywiście „Ahsoce”, no i z pewnością drugim sezonie „Andora”.Wg plotek w dalszej części serialu powinniśmy zobaczyć jak podczas ceremonii, Zbrojmistrzyni dostaje nowe elementy do swojej zbroi.

Piąty odcinek już w środę, to znaczy, że połowa sezonu już jest za nami.
TAGI: Ahsoka (102) Andor (serial) (203) Genevieve O'Reilly (52) Giancarlo Esposito (41) The Mandalorian (542)

KOMENTARZE (4)

 • SW-Yogurt2023-03-26 14:55:33

  Obrazek z latającym pociągiem przypomniał mi jaki on goopi. ~XD
  A co do Zbrojmistrzyni, to do dzisiaj płaczę, że jest ten żółwiogator nie zeżarł. Znacznie poprawiłaby się jakoś serialu. ~:/

 • AJ732023-03-25 16:25:49

  Dokładnie tak będzie :D

 • bartoszcze2023-03-25 11:32:35

  Właściwie to ten news uświadomił mi że w tym nowym sezonie - który będę oglądać na jesieni - jeszcze nie pojawił się Główny Złol Serialu czyli moff. Co nasuwa mi myśl że on się pojawi tylko na koniec żeby było wiadomo że czai się i wróci w czwartym sezonie :)

  A co miałaby tu robić Mothma to ja nie bałdzo. Chyba żeby Mando potrzebował pomocy wadzy...

 • Nestor2023-03-25 00:10:33

  Jedyne czego jesteśmy pewni to bitwa Mando z piratami.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..