TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

O aktorskiej wersji Zeba w „The Mandalorian”

2023-04-04 22:16:59

Znów, krótko przed kolejnym odcinkiem, oficjalna udostępniła szkice i plakat z piątego odcinka “The Mandalorian”. Na plakacie tym razem znajduje się Carson Teva.Natomiast to dobry moment by porozmawiać o wynikach serialu. Na początek ruch sieciowy generowany w mediach społecznościowych, czyli Parrot Analytics. Ten ruch ma wskaźnik 59x, czyli jest bardzo duży, acz spada po kolejnych odcinkach. Na razie dane są za 13 marca. Ważniejszy jest rating Nielsena, gdzie są już wyniki za okres 27 lutego – 5 marca. 17 odcinków „The Mandalorian” otworzono w USA w tym czasie na łączną sumę 823 milionów minut. Ogólnie zajął tym samym 5 pozycję, lub 3 jeśli popatrzy się na oryginalne produkcje. Wyższe pozycje okupuje Netflix. W analogicznym okresie odcinkowym, sezon 2 w tym ratingu miał 873 milionów minut, więc póki co ten sezon radzi sobie trochę gorzej.W ostatnim odcinku pojawił się Zeb w wersji aktorskiej, bohater serialu „Rebelianci”. Okazuje się, że za jego głos, jak również ruchy twarzy odpowiada Steve Blum. Potwierdził to jego syn Brandon.

Natomiast Dave Filoni sugeruje, że to jeszcze nie koniec niespodzianek. Jedną z nich może być sam Dave Filoni, który podobno pojawił się w tym odcinku, właśnie mniej więcej w tej samej scenie co Zeb.

Kevin McKidd odniósł się do plotek o jego występie w serialu. Sugerowały one, że zagra on także aktorską wersje Fenna Rau. Plotki podobno dotarły do niego samego, więc zadzwonił do agenta, by sprawił, iż się zmaterializują. Oficjalnie mówi, że wciąż czeka. Patrząc, że zostały trzy odcinki szybko będzie szansa to zweryfikować.Dla przypomnienia, jutro kolejny odcinek „The Mandalorian” na Disney+. Zobaczymy, czy dowiemy się czegoś o czwartym sezonie na Celebration.
TAGI: Celebration (520) Dave Filoni (654) Disney+ (556) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (625) Steve Blum (30) The Mandalorian (615)

KOMENTARZE (1)

  • SW-Yogurt2023-04-08 22:59:49

    Jak zwykle w tym sezonie - obrazki lepsze od odcinka. ~:)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..