TWÓJ KOKPIT
0

Andor

O „Andorze” na Celebration

2023-04-08 08:22:39

Wczoraj był dzień „Andora”. Na głównym panelu prezentującym produkcje Lucasfilmu nie mogło zabraknąć tej produkcji. Byli twórca (Tony Gilroy) i obsada (w osobach: Diego Luna, Adria Arjona, Denise Gough, Andy Serkis, Genevieve O’Reilly, Kyle Soller, Joplin Sibtain), nie wspominając o B2-EMO.

Najważniejsza informacja to prace nad drugim sezonem trwają. Zdjęcia powinny być skończone w sierpniu tego roku, a kolejny rok powinna zająć preprodukcja. Na chwilę obecną planują premierę drugiego sezonu na sierpień 2024.Pokazano też zwiastun drugiego sezonu, ale tylko dla osób którym udało się wejść do sali na konwencie. Tu warto pamiętać, że kupienie biletu nie jest z tym jednoznaczne, w tym roku obowiązywały zapisy wcześniejsze, a potem odbyła się loteria, kto może wejść.

Opis jednak pojawił się w sieci. Variety twierdzi, że zwiastun sugeruje iż Mon Mothma będzie starała się mocno rozkręcić Rebelię. Większą rolę ma mieć też Syril Karn. Cassian będzie mieć nową fryzurę, no i pojawiają się nowi bohaterowie.

Kyle Soller powiedział, że Syril bardzo dużo chce od Dedry. Przede wszystkim chciałby dołączyć do ISB.

Denise Gough dodała, że Dedra jest z jednej strony chciałaby się odwdzięczyć Syrilowi, z drugiej niekoniecznie. Tony Gilroy powiedział ponadto, że wiedza jak ta historia ma się skończyć bardzo pomaga. Dokładnie wiedzą, co robią, gdzie mają dostarczyć emocji.
TAGI: Andor (serial) (237) Andy Serkis (112) Celebration (520) Denise Gough (16) Diego Luna (120) Genevieve O'Reilly (53) Kyle Soller (13) Tony Gilroy (98)

KOMENTARZE (3)

 • SW-Yogurt2023-04-08 15:05:49

  Niech się nie śpieszą, niech robią porządnie, jak w pierwszym sezonie; lub lepiej. Spróbuję dożyć. Jedynka narobiła apetytu, a zmierzają do K-2SO i RO. ~:)

 • Peter_D2023-04-08 09:39:55

  Gdyby Stellan Skarsgard był na tym konwencie to pewnie sala by eksplodowała od owacji.

 • bartoszcze2023-04-08 09:21:48

  Czyli w zasadzie nic nowego o produkcji nie powiedzieli :)
  Gilroy już wcześniej mówił, że chce powtórzyć cykl produkcyjny z pierwszego sezonu, który pierwotnie miał być emitowany od końca sierpnia, a w ostatniej chwili opóźnili od 3 tygodnie.

  Ja mam od dawna w kalendarzu S2 na sierpień/wrzesień 24.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..