TWÓJ KOKPIT
0

Andor

Co czeka bohaterów w drugim sezonie serialu „Andor”?

2023-04-18 19:15:13Zdjęcia do drugiego sezonu „Andora” potrwają jeszcze do sierpnia. W każdym razie wygląda na to, że etap hiszpański jest już zamknięty. Wpierw zdjęcia trwały w Walencji, potem przeniosły się do zamku Xàtiva, nieopodal Walencji. Tam zdjęcia również się skończyły.

Jak donosi Bespin Buletin obecnie ekipa „Andora” powróciła do Dorset, do Winspit Quarry. Tam w sezonie pierwszym kręcono bazę Sawa Gerrary. Zdjęcia w tym rejonie relacjonuje lokalna prasa.Dla tych, którzy przegapili, w drugim sezonie „Andora” wróci też Andy Serkis. Jednak nie wiemy, czy wcieli się znów w Kino Loya, czy może inną postać (Snoke?). Sam Serkis pytany o rolę mówił tylko o pierwszym sezonie i Kino Loy. Wielokrotnie wspominał, że droga jaką ta postać przeszła bardzo mu się podoba i lubi ją grać.

Natomiast przy okazji Celebration, Jon Favreau mówił też o „Andorze” (i „The Acolyte”) oraz przyszłych filmach, mówiąc że wszystkie te projekty obecnie są skoordynowane i zobaczymy spójność między nimi.

Diego Luna mówił o swojej postaci w wywiadzie dla Screen Rant. Przyznał, że Cassian jest obecnie na tym etapie, że chce zdecydował się dołączyć do Rebelii, ale jeszcze wielu rzeczy nie rozumie. To jakby dopiero uczył się ich języka. Chwalił też blokową strukturę serialu. Może ona być dla widza trochę wymagająca, ale aktor wierzy, że będzie też ekscytująca, choć trochę inna od pierwszego sezonu. Główna zmiana polega na przeskokach czasowych między blokami, będzie dzielić je mniej więcej rok.

Natomiast w rozmowie z Vanity Fair raczej skoncentrował się na swojej drugiej roli jaką pełni w serialu, czyli także producenta. Mówi, że to bardzo wygodne, bo nie jest tylko aktorem, ale też kimś, czyja opinia jest ważna i słyszana. Choć z drugiej strony przez to nie ma sztywnych obowiązków. Z innych ról, które przy serialu ma Diego Luna to także dubbing. Okazuje się, że sam podkłada głos pod hiszpański dubbing „Andora”. Genevieve O’Reilly mówiąc o Mon Mothmie stwierdziła, że pierwszy sezon pokazał jej życie. Drugi pokaże koszty jakie musi ponieść za swoje wybory. Jak będzie mierzyć się z Imperium, sprawami domowymi, ale też swoimi ideałami.

Kyle Soller komentując swoją postać i rolę w drugim sezonie przyznał, że dla Syrila moment, w którym skończyła się obecna historia to potencjalne miejsce wielu możliwości. Razem z Dedrą zrozumieją, że chcą dopaść Cassiana, ale też że razem są silni. Tworzą więc pewien związek. Te przeskoki w tym sezonie pomogą nam śledzić rozwój Syrila. On w pierwszym sezonie jeszcze nie wiedział czego chce. Teraz będzie bardziej zdecydowany, ale też samodzielny. Zobaczymy czy wyprowadził się z domu od mamy i jak zaczął poznawać Dedrę.

Adria Arjona mówi, że drugi sezon odpowie na pytanie kim stała się Bix Caleen. Dużo przeszła w pierwszym sezonie, czy stanie się przez to silniejsza, a może bardziej rządna zemsty? A może wręcz przeciwnie słabsza? Jak to wszystko wpłynęło na nią psychologicznie. Aktorka mocno to przeżywała, ale Tony Gilroy ją uspokoił, mówiąc, że wątek Bix będzie mocny i ważny.

Drugi sezon produkują: Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna oraz Luke Hull. Występują: Diego Luna, Adria Arjona, Kyle Soller, Denise Gough, Genevieve O’Reilly, Andy Serkis, Muhannad Bahair i Joplin Sibtain. Premiera na Disney+ w przyszłym roku, prawdopodobnie gdzieś w sierpniu.
TAGI: Adria Arjona (3) Andor (serial) (240) Andy Serkis (112) Denise Gough (16) Diego Luna (120) Disney+ (556) Genevieve O'Reilly (54) Jon Favreau (256) Kathleen Kennedy (481) Kyle Soller (13) Star Wars: Akolita (The Acolyte) (121) Tony Gilroy (100)

KOMENTARZE (9)

 • SW-Yogurt2023-04-21 23:01:49

  Tyyyle czekania. ~:/ Ale OK, niech kręcą porządnie.
  W tym roku gdzie indziej poniosą mnie samoloty, ale może w przyszłym wybrać się w okolice Walencji? Hmmm, do przedyskutowania z MZLP. ~:)

 • OwenKRK2023-04-20 11:43:32

  @Qel Asim: Amazing. Every Word Of What You Just Said Was Wrong. xD

 • Qel Asim2023-04-19 22:17:43

  Andy Serkis
  Mam szczerą nadzieję, że to jednak będzie Kino Loy, a nie jakaś protolarwa snołkopodobna. Będę miał niezły ubaw, jak się okaże, że moje szydercze przewidywania wobec tej postaci się sprawdzą.
  Anyway, jak już nie jeden raz napisałem - wątek więzienia to najlepsze co pokazali w sezonie pierwszym!

  Mon Mothma
  Tej pani już na prawdę dziękuję bardzo za najmocniejsze przyczynienie się do zniszczenia i uczynienia niestrawnie nudnym dziełem z sezonu pierwszego.

  Wyciąć jej wątek i na dzień dobry ocena serialu by podskoczyła o jakieś 2-3 stopnie u mnie.


  Bix Caleen
  A miałem nadzieję, że do kolejnego, nudnego wątku starych znajomych Cassiana już nie wrócą 🤦


  rozwój Syrila. On w pierwszym sezonie jeszcze nie wiedział czego chce. Teraz będzie bardziej zdecydowany, ale też samodzielny. Zobaczymy czy wyprowadził się z domu od mamy

  A czy on nie może się rozwinąć, w sensie rozłożyć w trumnie?
  Taka pierdołowata postać ma być równym partnerem (bez miłosnych perypetii - oby!) dla Dedry?
  To jest istny dramat. Czy oni chcą na siłę wykreować ciotowatą postać na prawdziwego imperialistę?


  Saw Gerrera
  Wieści o jego wątku napawają mnie nadzieją! Oby jak najwięcej go było!

 • DarthMati2023-04-19 14:19:13

  Rogue 1 i Andor to jedyne, co Disneyowi wyszło dobrze.

 • Krogulec2023-04-19 13:53:43

  Jedyny naprawdę dobry twór w chwili obecnej więc trzymamy kciuki.

 • WIKspace2023-04-19 08:03:23

  There is one way out.

 • Peter_D2023-04-18 20:30:20

  #cantwaitforandor

 • bartoszcze2023-04-18 19:41:38

  Z bazą Sawa jest tak, że równie dobrze może się pojawiać w każdym bloku, co tylko w jednym - tu powinni zachować spójność z tym co Mothma mówiła w "Łotrze" :)

 • Lord Sidious2023-04-18 19:37:47

  no to do Walencji trzeba wrócić i do Xativy jeszcze pojechać.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..