TWÓJ KOKPIT
0

Skeleton Crew

Jude Law o „Skeleton Crew”

2023-04-26 19:19:49Choć po Celebration niewiele się dowiedzieliśmy o nowym serialu, jednak w końcu pojawiają się pewne przecieki. Jude Law pojawił się niedawno w „The Tonight Show” i w rozmowie pojawił się temat „Skeleton Crew”. Przyznał, że serial to będzie trochę więcej niż, to co mówią. To nie będzie tylko film w stylu Amblin, choć to będzie przygoda dzieci, to nie będzie się dziać w dziecięcym świecie. Zagrożenie ma być realne.

Mówił też, że nie docenił doświadczenia pracy z droidami i stworami, które oczywiście są w tym serialu. Czasami pracuje się w scenie z pięcioma – sześcioma lalkarzami. To mistrzowie w swojej branży.

Mówił też, że w swoim doświadczeniu zawodowym spotkał się z wieloma aktorami na planie, znanymi i cenionymi, ale tu po raz pierwszy grał z Jawą. Zobaczył Jawę, nie mógł w to uwierzyć, ale to była prawdziwa Jawa.

„Skeleton Crew” zgodnie z zapowiedziami zobaczymy na Disney+ jeszcze w tym roku.
TAGI: Disney+ (548) Jude Law (54) Skeleton Crew (68)

KOMENTARZE (2)

 • Nestor2023-04-26 21:27:49

  Ten serial mnie intryguje, nie czekam na niego specjalnie, ale nie zdziwię się jak nas miło zaskoczy.

  A co do Jawów, to: martiiniii!

 • SW-Yogurt2023-04-26 20:52:53

  Jest Jawa, jest dobrze. ~:) Najlepsze odcinki Mando i Bobka, a i Obiego, to te, w których były te urocze, sprytne i niebezpieczne (ciut mniej od Ewoków) stworki.
  Zatem to kolejny dowód, że SC > TA. ~:P

  SOoOoGaaa! SOoOoGaaa! SOoOoGaaa!

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..