TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Złodziejski Wick

2023-04-28 16:54:14

Czas na przegląd kinowy. Zaczynamy od filmu „John Wick 4” (John Wick: Chapter 4) Chada Stahelskiego. Scenariusz napisali Shay Hatten i Michael Finch. Występują: Keanu Reeves, Lawrence Fishburne, Clancy Brown (Savage Opress), Ian McShane, i Donnie Yen (Chirrut).

John Wick po raz kolejny zmierzy się z groźnymi przestępcami czyhającymi na jego życie. Legendarny zabójca będzie walczył w największych miastach świata: od Nowego Jorku po Paryż, Osakę i Berlin. Czy John Wick zginie w najnowszej części?Druga propozycja to „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” (Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves) w reżyserii Johna Francisa Daleya i Jonathana Goldsteina. Scenariusz napisali razem z Michaelem Gilio. Występują: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Rene-Jean Page, Justice Smith, Hugh Grant, Spencer Wilding (Vader w “Łotrze 1”).

Uroczy złodziejaszek i banda niepoprawnych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiej kradzieży, aby odzyskać zaginiony relikt. Jednak sprawy przybierają niebezpieczny obrót, gdy wpadają w oko niewłaściwym ludziom.
TAGI: Clancy Brown (18) Donnie Yen (55)

KOMENTARZE (1)

  • SW-Yogurt2023-04-29 16:58:39

    Kiedyś obejrzę sobie na małym ekraniku.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..