TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Pedro Pascal o tym, że gra głosem w „The Mandalorian”

2023-06-01 18:06:22

Na początek małe uzupełnienie, czyli brakujące plakaty i szkice koncepcyjne po odcinku 23 „The Mandalorian” (z finału też będą za jakiś czas).W rozmowie z Hollywood Reporter Pedro Pascal mówił o swoim udziale w trzecim sezonie „The Mandalorian”. Wszyscy wiedzieli, że było go niewiele. Jednak jak się okazuje, było go mniej niż pierwotnie planowano. Jak dodał, przez przeszło cztery miesiące w ogóle był niedostępny. Ale podkreślił, że pewne sceny z jego udziałem są w serialu, więc nie gra jedynie głosem.

Tymczasem Disney próbuje lobbować „The Mandalorian” do nagród Emmy. Wliczając to także aktorów. Zgłosili aż 11 osób. Pedro jako aktor pierwszoplanowy i Katee Sackhoff jako aktorka pierwszoplanowa. W kategorii drugoplanowych ról zgłosili Carla Weathersa i Emilly Swallow. Zaś ciekawie wygląda lista gościnnych występów: Omid Abtahi, Ahmed Best, Paul Sun-Hyung Lee, Jack Black, Christopher Lloyd, Giancarlo Esposito, Amy Sedaris, Katy O’Brian i Lizzo. Natomiast jeśli chodzi hotel gwiezdno-wojenny, mieli na stole opcję przerobić go na Mandoverse, stwierdzili jednak, że ta inwestycja nie jest warta ryzyka.

Z innych plotek, Sasha Banks powiedziała, że nie jest zaangażowana w czwarty sezon. Może zadzwonią do niej później, w każdym razie na tę chwilę nie wygląda jakby czekała na telefon.

Simon Kassianides czyli Axe Woves przypomniał, że dla niego powrót do trzeciego sezonu to było pewne zaskoczenie, a także pewne zmartwychwstanie. Bowiem nakręcili śmierć jego postaci w drugim sezonie. Miał zginąć w odcinku Spadkobierczyni, dlatego nie było go potem w finale. Jednak Dave Filoni i Jon Favreau wymyśli, że lepiej wykorzystać tę postać i wspomniana scena została ostatecznie wycięta. To otworzyło drogę do powrotu Wovesa w trzecim sezonie. Aktor powiedział, że gdy dostał do ręki scenariusz trzeciego sezonu był mocno zaskoczony, jak jego rola została rozbudowana. Nie powiedział jednak nic o powrocie w czwartym sezonie.Z kolei Rick Famuyiwa powiedział, że serial mocno się rozwija. Zaczynał jako historia samotnego rewolwerowca, mocno inspirowana westernami, ale trzeci sezon to już trochę inny kierunek. To ewolucja, podobna trochę do tego jak westerny zostały zastąpione przez bardziej współczesne kino. Din spotkał na swojej drodze wiele ważnych postaci, wszedł z nimi w interakcje i dzielą razem tę historię. Oczywiście dla reżysera kulminacją jest historia Bo-Katan, która staje się głosem ludu i musi zmierzyć się z różnymi problemami, by ostatecznie odbić Mandalorę. Tam jest wszystko, humor, tragedia, patos i akcja. Mówiąc o czwartym sezonie powiedział, że trzeci był pewną kulminacją, czwarty będzie opowiadał kolejne historie w tym samym okresie.

Na tę chwilę Rick był bardzo ostrożny mówiąc o premierze czwartego sezonu. Ze względu na sytuację w Hollywood nie ma realnych harmonogramów.
TAGI: Ahmed Best (74) Carl Weathers (40) Dave Filoni (627) Emily Swallow (7) Giancarlo Esposito (46) Jon Favreau (240) Katee Sackhoff (51) Omid Abtahi (4) Pedro Pascal (74) Rick Famuyiwa (37) The Mandalorian (580)

KOMENTARZE (8)

 • xprt2023-06-07 20:38:14

  Po The Last of Us nie uważam, że Pedro jest złym aktorem, wręcz przeciwnie. A że nagrody za 3. sezon Mandaloriana sie nie należą to inna sprawa ;)

 • DarthMati2023-06-06 07:53:47

  Dinsey niech sam sobie rozda własne nagrody. W piwnicach pewnie znajdzie się coś ;p

 • Peter_D2023-06-06 06:41:24

  Pedro na początku był jedynie chwytem marketingowym. W drugim sezonie pokazali jego twarz tylko ze względu na kontrakt. A sam Pedro jest słabym aktorem, a kto siedzi w zbroi to nie ma znaczenia bo serial jest równie słaby i jeden aktor tego nie zmieni czy jest czy go nie ma w kostiumie.

 • rebelyell2023-06-02 11:11:57

  Dajcie spokój z tymi nagrodami XDD

 • Getmano2023-06-02 10:25:35

  Słaby był to sezon, jakie nagrody XD

 • SW-Yogurt2023-06-01 22:34:49

  Było zostać przy historii samotnego rewolwerowca, miast zamieniać całość w dyrdymałowca. ~:/

 • AJ732023-06-01 20:38:18

  Pedro szanse na nagrodę ma za TLOU. Za Mando nie ma najmniejszych szans.

 • Karaś2023-06-01 18:45:07

  Pedro do Emmy xD przecież nawet nie wiadomo czy to on w tej zbroi xD

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..