TWÓJ KOKPIT
0

Przyszłe filmy

O powiązaniu filmu o nowych Jedi z filmem Jamesa Mangolda

2023-07-07 18:07:23

Kathleen Kennedy niedawno udzieliła wywiadu Gamesradar, gdzie mówiła trochę o filmie o Rey. Stwierdziła, że „Gwiezdne Wojny” to wielka galaktyka, skończyliśmy wojnę z Najwyższym Porządkiem, która także kończy sagę Lucasa. Rey zaś złożyła obietnicę Luke’owi i to jest sedno, do którego zmierzają. Daje im przy tym niesamowitą możliwość wprowadzenia nowych postaci, ale też zrobić coś świeżego. To będzie nowy rozdział.

Nad dalszą historią zastanawiali się dość długo. Wierzą, że istnieje na nią zapotrzebowanie. Jednocześnie będzie to w pewien sposób powiązane z filmem Jamesa Mangolda. Tu Rey musi stworzyć nowy zakon Jedi, by poprowadzić go ku światłej przyszłości, natomiast w filmie Mangolda zobaczymy jak pierwsi Jedi zaczynali i kim byli. To zestawienie może być bardzo ciekawe.Tymczasem LRM Online sugeruje, że trwają jakieś dyskusje z Johnem Boyegą na temat tego, żeby wrócił do roli Finna. LRM jednak podaje, że to nic pewnego i oficjalnego. Prawdopodobnie tylko powtarzają plotkę o tym, że on się pojawi, która krąży już od kilku miesięcy. W kwietniu potwierdził to Jeff Sneider, który jak na razie może poszczycić się bardzo dobrymi źródłami.

Choć film o Rey powinien trafić do kin w maju 2026, wszystko jest w ruchu. Strajk scenarzystów dalej trwa, nikt nie wie w którym kierunku rozwinie się sytuacja w Hollywood. Na razie wiemy, że film ma wyreżyserować Sharmeen Obaid-Chinoy na podstawie scenariusza Stevena Knighta. Potwierdzono też udział Daisy Ridley.
TAGI: Daisy Ridley (255) James Mangold (12) John Boyega (241) Kathleen Kennedy (472) Sharmeen Obaid-Chinoy (16) Steven Knight (10)

KOMENTARZE (4)

 • SW-Yogurt2023-07-08 11:06:37

  Wojna z Nieporządkiem kończy sagę Papcia? Udany żart. ~:D

 • bartoszcze2023-07-08 10:39:56

  O tyle niedobrze, że potem będą pisać na chybcika.
  Z drugiej strony odchodzą od produkowania na dedlajn, i najwyżej zamiast na maj to będzie na grudzień.

 • RodzyN jr.2023-07-08 00:35:15

  Może i dobrze, że ten strajk trwa.

 • AJ732023-07-07 18:46:38

  Pfff, ja tam czytałem, że nawet Daisy B Ł A G A Boyegę, by ten wrócił, a ten nic, jak kołek.

  Co do filmu o Rey i mądrych głów co tam siedzą i myślą, myślą, myślą, myślą, myślą, myślą, myślą, myślą, myślą, myślą, myślą, myślą, myślą, myślą, myślą, myślą ... i wymyślili, że w tej wielkiej galaktyce oryginalnym będzie jak Rey założy nowy Zakon.

  No litości ...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..