TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowe informacje o „Outlaws” z San Diego Comic-Conu

2023-07-24 18:43:56 IGN

Co prawda jedyną grą „Star Wars” pokazaną na San Diego Comic-Conie było „Outlaws”, Ubisoft ujawnił sporo szczegółów dotyczących ich najnowszej produkcji i pokazał film zza kulis:

Już na kilka dni przed wydarzeniem dyrektor kreatywny „Outlaws” zdradził, że planety nie będą generowane procedularne i każda z nich będzie rozmiarów dwóch lub trzech regionów z „Assassin's Creed: Odyssey” (czyli gdzieś między 1 i 10 km²). Na samym Comic-Conie ujawniono zaś dwie pierwsze lokacje, Tatooine i księżyć Toshara. Toshara jest inspirowana afrykańską sawanną i pełno na niej dużych, otwartych obszarów, stworzonych z myślą o przebyciu ich skuterem głównej bohaterki. Wygląd tego skutera będzie można dostować. Twórcy podkreślali, że nie zależy im po prostu na odtwarzaniu znanych miejsc.

Wspominając o znanych miejscach, wygląda na to, że Tatooine będzie sporych rozmiarów. Gracze mają mieć okazję odwiedzić m.in. Mos Eisley, farmy wilgoci czy pałac Jabby. Sam Jabba również ma się pojawić i zlecać nam misje. Co więcej, będziemy mieli co najmniej jedną okazję żeby go zdradzić, co naturalnie pociągnie za sobą poważne konsekwencje.

Dyrektor kreatywny gry wspomniał też na panelu, że jedzenie jest ważne w „Gwiezdnych Wojnach” i jeśli lubimy obce potrawy to czekają nas ekscytujące doświadczenia – czyżby jakiś system gotowania? W wywiadzie dla IGN możecie posłuchać więcej o grze i procesie jej tworzenia.

TAGI: Lucasfilm Games (5) San Diego Comic Con (57) Star Wars: Outlaws (3)

KOMENTARZE (3)

 • SW-Yogurt2023-07-24 23:24:17

  Wymagania? Końsola dziewiątej generacji i będziesz Pan zadowolny, czasami. ~;P

 • AJ732023-07-24 21:12:26

  Generalnie, bardzo dobrze to wszystko się zapowiada no i wygląda. Widać po wywiadach, że mieli pomysł jaką grę chcą zrobić, no i wiedzą jak to zrobić. A to jest podstawa sukcesu w open worldach, bo nie sztuką jest wykreować ogromne ale puste przestrzenie, na czym właśnie polegnie "Starfield" z ich setką systemów i tysiącem planet XD.

  A ponieważ jestem przekonany, że Massive da radę, to w zasadzie jedno co mnie teraz interesuje, to p r a w d z i w e wymagania gry :).

 • Did You ever hear the tragedy2023-07-24 19:09:37

  Cooo??!!?!1!1! Więcej Tatujine? Wreszcie, ile można było czekać by znowu zobaczyć NaJlEpSzĄ pLaNeTę???

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..