TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Plotki i wiadomości ze świata gier

2023-09-28 12:56:24 IGN

Parę ciekawych informacji na temat przyszłych gier spod znaku „Gwiezdnych wojen” pojawiło się ostatnio w internecie, przydałoby się im zatem przyjrzeć bliżej.

Zaczynając od serii „Jedi”, coraz więcej informacji wskazuje na to, że rozpoczynają się prace nad trzecią częścią. Już wcześniej dyrektor „Ocalałego” stwierdził, że widzi tę serię jako trylogię, a w lipcu na stronie EA pojawiły się ogłoszenia o pracę nad tytułem, która miał być sequelem „Ocalałego”. Tym razem Cameron Monaghan, wcielający się w głównego bohatera, miał przyznać podczas Comic-Conu w Ocali (USA) że prace nad grą się rozpoczęły i znajduje się obecnie w przedprodukcji. Biorąc pod uwagę ciepłe przyjęcie dwóch poprzednich części nie wydaje się to zaskakujące.

IGN z kolei przeprowadził wywiad z wiceprezydent ds. marketingu Quantic Dream w trakcie Tokyo Games Show, poznając nowe szczegóły dotyczące ogłoszonego w 2021 r. „Eclipse”. Lisa Pendse zapewniła, że prace nad grą posuwają się do przodu i nie została anulowana ani zawieszona. Pendse stwierdziła ponadto, że podobnie jak inne tytuły studia „Eclipse” nie będzie mieć zakończenia. Każdy bohater będzie mógł umrzeć i wszystko może się wydarzyć. Podkreśliła też, że nie powinniśmy spodziewać się premiery wcześniej niż za kilka lat, co ma zapewnić wysoką jakość produkcji.

Z innych wieści, Aspyr zostało pozwane za swój port „Knights of the Old Republic II: The Sith Lords” na Nintendo Switcha. Jak niektórzy z was mogą pamiętać, firma obiecała wydanie w formie DLC fanowskiej modyfikacji „The Sith Lords Restored Content Modification” – przez wielu uważanej za obowiązkowy element gry ze względu na liczne poprawki i przywrócenie zawartości usuniętej przed premierą. DLC to jednak się nie ukazało, prowokując grupę fanów do wytoczenia pozwu zbiorowego. Jak twierdzi główny powód, wciąż nie zagrał w grę czekając na DLC i gdyby wiedział że się nie ukaże, nie dokonałby zakupu. Sprawę rozstrzygnie sąd w Kalifornii.

TAGI: Eclipse (5) Jedi: Ocalały (15) Knights of the Old Republic II (85) Nintendo Switch (16) Respawn Entertainment (4)

KOMENTARZE (7)

 • SW-Yogurt2023-10-01 15:21:22

  TIE chyba poza możliwościami, z X-wingami się nie udało, a to to samo. ~;)
  Yoda może by się udał i może by się przydał, bo trafienie w okienko na współczesnych rozdziałkach jest skomplikowane. ~;)

 • darth_numbers2023-10-01 14:21:30

  Niech zrobią coś w zasięgu, czyli remake Yoda Stories i TIE-Fightera

 • SW-Yogurt2023-10-01 14:17:45

  Najzabawniejsza jest informacja o premierze "Eclipse". ~XD

 • Rif_2023-09-29 15:12:32

  Wszystkie gry Quantic Dream miały zakończenia i to liczne. Chyba chodzi o brak jednego zakończenia.

 • AJ732023-09-28 20:00:26

  To jest pytanie, czy firma obiecała ten dodatek "przed" premierą gry na słicza, czy już po. Bo jak po, to nie ma o czym gadać, ale jak przed to ...
  składający pozew otrzymają zwrot kosztów za podstawkę, pewnie jakieś gifty od Aspyr, wymienią szejkhendy do pamiątkowego zdjęcia na swoje insta czy inne tak bardzo potrzebne, wręcz niezbędne do egzystencji na tym łez padole, social media. :)

 • RodzyN jr.2023-09-28 19:33:13

  Wcale nie takie śmieszne, szczególnie że to w Stanach ;D

 • bartoszcze2023-09-28 19:18:37

  Śmiechłem o ten pozew, ale niech się bawią.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..