TWÓJ KOKPIT
0

Ahsoka

Co z drugim sezonem „Ahsoki”?

2023-10-05 21:42:05

Deadline podsumowało finał pierwszego sezonu „Ahsoki”, wskazując, że wciąż nie wszystkie wątki zostały pozamykane. Wręcz wciąż mamy więcej pytań niż odpowiedzi. Jedną z nich jest, co dalej z „Ahsoką” i Mandoverse. Jak wiemy, szykowany jest też film.Deadline zauważa, że fani spodziewali się i spekulowali, że film Filoniego będzie historią o Thrawnie, która łączy też wątki z „The Mandalorian” i „Księgi Boby Fetta” oraz oczywiście „Ahsoki”. Deadline zauważa jednak, że według ich informacji sezon drugi jest realny, acz na razie w tylko w rozmowach. Nic nie zostało potwierdzone. Nie ma nawet żadnego planu, by „Ahsoka” miała wrócić w najbliższej przyszłości. Oczywiście wiele tutaj komplikuje strajk scenarzystów (który właśnie się skończył) i aktorów. Większość produkcji jest więc w jakiś sposób odłożone.

Warto przypomnieć, że Rosario Dawson publicznie i głośno zabiega o drugi sezon. Na razie można się cieszyć pierwszym.
TAGI: Ahsoka (serial) (161) Dave Filoni (627) Księga Boby Fetta (The Book of Boba Fett) (168) Rosario Dawson (81) The Mandalorian (580)

KOMENTARZE (12)

 • SW-Yogurt2023-10-07 14:55:10

  W drugim sezonie Mostowiak namówi Herę, aby zabrała Mando i Eulalię na ratunek Asicy (choć tak na prawdę będzie mu chodziło o Blondi, którą widział przez magiczną chwilkę) do tej innej galaktyki, bo to tylko 6 godzin lotu, a on zna drogę tam i z powrotem. No i polecą, ale utkną, bo skończy się im coaxium.
  Asica nawróci Blondi, oferując jej Moc laxigenu. Razem z Sabinką, trzy panny, będą szukały Mrocznego Dziadzia, który z Argonath ruszył do Mordoru, ale zaginął gdzieś w Dagorladzie. Dziadzia nie znajdą, bo utonął w bagnach, ale trafią na Źródło Mocy, w ruinach Barad-Duru, które teleportuje ich do Odległej. Czyli się miną z ekspedycją ratunkową, ale sobie pomachają.
  Mijanki, z których nic nie wynika, zapewniają dowolną ilość sezonów wypełnionych trocinami.
  Na Dathomirze Baby Jagi zrzucą maski i uwięzią Thrawna między trzema kulkami (wiadomo, geniusz taktyki, strategii i czego tam jeszcze, z dwoma by sobie poradził: jedną by zgubił, a drugą zepsuł). Bezwartościowych szturmiaków zjedzą rankory. Korzystając z przywiezionego największego zapasu pozagalaktycznego bimbru urządzą na Dathomirze największe Centrum Rozrywki imienia Thrawna, którego żywego każdy będzie mógł zapytać o cokolwiek.
  W filmie kończącym wszyscy się tam spotkają i zatracą się w hulankach i swawolach, stąd niczego o nich nie ma w ponurej trylogii sequeli.

 • Qel Asim2023-10-06 15:17:44

  Dawać ten drugi sezon jak najszybciej, albo od razu film!

 • Nen Yim2023-10-06 13:21:38

  "Jak wiemy, szykowany." - ja tam nie wiem, co jest szykowane (szykanowane?) bo to zdanie jakieś oderwane jest od kontekstu poprzednich. W sumie cały pierwszy akapit jakiś niespójny. ;)

  "Nie ma nawet żadnego planu" - ta informacja wydaje mi się kluczowa, jeśli chodzi o "Ahsokę" jako całość, choć może niesłusznie, gdyż fabułę znam głównie z komentarzy dzielnych ludzi, którzy byli w stanie to oglądać. :)

 • WIKspace2023-10-06 10:53:57

  Może lepiej nie...

 • Darth HaRdCoRe2023-10-06 09:51:51

  Coś zrobią na pewno i mam przeczucie, że właśnie będzie to film - przecież to "zakończenie" to dopiero otwarcie. ;) Wrzuć do tego Mando z Grogu, Fetta i innych bohaterów z seriali, a da się to zrobić.

 • bartoszcze2023-10-06 09:50:15

  #hihihi po TESB też nie mieliśmy pojęcia co się dalej stało z bohaterami, beznadziejny ten Papcio!

  tu wiemy, że 25 lat po "Ahsoce" nikt nie pamięta o jakimś Thrawnie i jego zapędach na odtworzenie Imperium

 • Peter_D2023-10-06 09:30:59

  @DarthMati z solo jest zupełnie inna sytuacja, bo tam wiemy co było dalej i jak się skoczyło. Tutaj jest tak, że nie mamy pojęcia co stało się dalej z bohaterami i to jest najgorsze.

 • Free artist2023-10-05 22:53:46

  Zrobią, ale będzie to "Star Wars: Thrawn" i będzie więcej WAT, a główną bohaterkę "byłego serialu" zapewnie uśmiercą. Smutna prawda, ale pieniążki u korpów muszą się zgadzać!

 • DarthMati2023-10-05 22:26:14

  "Solo" też pozostał z niezamkniętymi wątkami i nikomu to nie przeszkadza. Tutaj będzie tak samo. Niech nie kontynują tej kupy z drewnianą Dawson. Nie dziwota, że zabiega ona o drugi sezon, kasy potrzebuje, a nikt poważny nie chce jej zatrudnić.

 • bartoszcze2023-10-05 22:17:40

  No ja już pisałem na forum, że pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po obejrzeniu ostatniego odcinka, było sprawdzenie czy jest już komunikat o drugim sezonie, a oni dopiero rozważają...

  No paaaaaanie. Przy takich cliffhangerach.

  I pomyśleć że gdzieś czytałem, że Filoni ma już rozplanowane na 20 lat naprzód! (galaktycznych, niekoniecznie naszych)

 • Czysty2023-10-05 22:08:33

  Ja bym na ich miejscu sprzedał SW Applowi póki cokolwiek jest jeszcze warte, Problem tylko, że mogą nie chcieć kupić.

 • AJ732023-10-05 21:50:10

  Za tym Disneyem, to i sam diabeł by nie nadążył. Sezon drugi może być, ale równie dobrze może nie być. Gdybym jednak miał obstawiać, to film Filoniego będzie po drugim sezonie Asicy. A może i po trzecim.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..