TWÓJ KOKPIT
0

Przyszłe filmy

Taika Waititi o swoim filmie

2023-11-16 19:01:32Dawno nic nie słyszeliśmy o filmie Taiki Waititiego. Obecnie nadrabia to, promując głównie swój najnowszy obraz „Pierwszy gol”. Czasem przy okazji mówi też właśnie o „Gwiezdnych Wojnach”.

Po pierwsze powiedział w rozmowie z ET Online, że wciąż rozwija projekt z Lucasfilmem. I oni, i on mają wiele toczących się projektów. I jego zdaniem, Lucasfilm nie będzie naciskał na niego, raczej wpierw chcą skończyć, to co już jest bardziej zaawansowane. Taika jak twierdzi ma obecnie cztery inne scenariusze w planach, które ma zamiar ukończyć. Dodaje, że potrzebuje na wszystko czasu, by zrobić to jak należy. Nie chce by go popędzano.

Z kolei dla Variety powiedział, jak to zwykle Waititi, trochę żartem, że myśli, iż jego film wkurzy mnóstwo ludzi.

Warto dodać, że wśród tych czterech scenariuszy nie ma kolejnego „Thora”. Choć ten jest w planach, Taika nie będzie w niego zaangażowany. Ale jak sam twierdzi, nie sądzi, by już skończył z Marvelem. Zobaczymy, czy wcześniej faktycznie ukończy swoje „Gwiezdne Wojny”.

Na koniec przypominamy, że już zaczynały krążyć ploty, iż ten film będzie skasowany, ale może jeszcze nie wszystko stracone.
TAGI: Lucasfilm (801) Marvel Comics (405) Taika Waititi (84)

KOMENTARZE (4)

 • Qel Asim2023-11-17 14:10:41

  Po ostatnim Thorze to nie ma się co dziwić, że nie robi części piątej.

  Wciąż to dla mnie fajny reżyser, ale skoro schrzanił T4, to niech się bierze za SW z wielkim spokojem i rozwagą nim coś odwali tak głupiego jak T4

 • SW-Yogurt2023-11-16 23:15:04

  Jeśli film ma być wkurzający, to mam propozycję tytułu: "SW: Tindirindi Hop Sium Dyrdum".

 • bartoszcze2023-11-16 19:36:37

  A czemu miałby wkurzać Kennedy? :)
  (abstrahując od faktu, że ona może nie doczekać w Lucasfilmie ukończenia tego scenariusza, bo swoje lata ma, jest niecałe dwa lata młodsza od Igera, a ten już zdążył pójść na emeryturkę i wrócić z niej)

 • AJ732023-11-16 19:06:07

  Żeby ludzi "wkurzyć", to najpierw musi wkurzyć Kennedy. A jak wkurzy Kennedy to będzie - tiri titi baj Waititi.
  I tyle w temacie tego "filmu", którego nie będzie XD

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..