TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Wojenne blizny Jedi

2024-02-01 12:47:16 Olesiejuk

Na stronie wydawnictwa Olesiejuk ukazała się pełna zapowiedź pierwszej tegorocznej premiery drukowanej książki z uniwersum Star Wars. W marcu, a dokładnie 13 dnia tego miesiąca, ma ukazać się powieść „Jedi: Wojenne blizny” autorstwa Sam Maggs w przekładzie Krzysztofa Kietzmana. Treść książki ukazuje losy Cala Kestisa, byłego padawana Jedi znanego z serii gier Jedi, a dokładnie wydarzenia dziejące się pomiędzy „Upadłym Zakonem” a „Ocalałym”.
Cena okładkowa książki wynosi 44,99 PLN, na którą zamówienia możecie składać m.in. na stronie księgarni Świat Książki.


PREQUEL GRY STAR WARS. JEDI: OCALAŁY

CAL KESTIS STAJE NA CZELE ZAŁOGI „MODLISZKI” PODCZAS PRZYGODY DZIEJĄCEJ SIĘ MIĘDZY GRAMI STAR WARS. JEDI: UPADŁY ZAKON ORAZ STAR WARS. JEDI: OCALAŁY.

Cal Kestis i jego przyjaciele zbudowali sobie nowe życie na pokładzie „Modliszki”. Wspólnie kładli kres karierom łowców nagród, pokonywali członków Inkwizycji, a nawet uciekli samemu Darthowi Vaderowi. Co ważniejsze, Merrin, Cere, Greez i wierny droid BD-1 stali się dla Cala najbliższą namiastką rodziny od czasu upadku zakonu Jedi. Choć z każdym dniem przyszłość galaktyki wydaje się coraz bardziej niepewna, z każdym ciosem zadanym Imperium załoga „Modliszki” robi się coraz zuchwalsza.

Podczas pozornie rutynowej misji Cal wraz z towarzyszami napotykają szturmowczynię, zdeterminowaną, by przy ich udziale obrać własną ścieżkę. W zamian za pomoc w ułożeniu sobie życia na nowo, uciekinierka przekazuje informację o potężnym, potencjalnie bezcennym narzędziu w walce przeciwko Imperium. Co więcej, może im pomóc je zdobyć. Jest tylko jeden problem: taka próba będzie oznaczała, że załoga zetknie się z jedną z najbardziej niebezpiecznych istot na usługach Imperium: inkwizytorem znanym jako Piąty Brat.

Czy na pewno mogą w pełni zaufać imperialnej dezerterce? Choć Cal wraz z przyjaciółmi wyszli cało z niejednego starcia z Inkwizycją, ile razy zdołają zbiec Imperium, nim przestanie im sprzyjać szczęście?

Temat do dyskusji na forum.
TAGI: Jedi: Ocalały (19) Jedi: Upadły Zakon (60) Krzysztof Kietzman (26) Olesiejuk (94) Sam Maggs (6) zapowiedzi książkowe (342)

KOMENTARZE (5)

 • ObiWajd2024-02-08 18:41:53

  Najlepsze gry SW ostatnich lat... nie ma co wybrzydzać.

 • Elendil2024-02-04 14:31:34

  Też takie nudziarstwo jak gra?

 • Qel Asim2024-02-03 22:54:04

  Zamówione ☺️

 • ObiWajd2024-02-02 10:32:50

  Do Cala Cestisa trzeba dobrej maszyny🙂

 • SW-Yogurt2024-02-01 16:58:27

  Z wiadomych powodów Cala nie znam, więc odpuszczam, ale cieszę się, że wydają, bo bliżej do FaCPoV vol2. ~:)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..